Bu filmi hatırlayan var mı? İsmi nedir?

kucukken izledigim bir film vardi her halde epey sene(7 -9) evvel filmde bir grup kotu adam bir co ugu gotururken cocuk ellerinden bir sekilde kaciyordu filmin rn basinda bir baba ile bir kizi vardi.baba herhalde ogretmendi.bu cocuk kcarken baygin halde bu kizin bulundugu yere dusuyordu.kiz bunun yaradini babasinu saraplariyla dezenfektan ettikten sonra biraz barindiriyirdu bu sure gun degil saat cocuk kacmadan once birsey yutmustu uyusturucuya benziyordu ve de olabilir cunku filmde kotu adamlarin ona kiymet verdigi anlasiliyordu.cocuk ayiliyordu bunlarla kotu adamlar arasinda kovalama yasaniyordu affrdersiniz cocuk bu yuttugu mddeyo sindirmesen disatiya atiyordu.kiz temizliyordu bunu sonra aliyordular herhalde kafalari bir hos oluyordu.filmin sonunu getirmedim.o zaman lar kuzuv tum sanatsal filmler normal insanlara agir gelir bende bise anlamamistim korkup kapatmisyim.uyusturucu olsaydi i madde benim mantoga gore kotu adam lar o kadarcik uyusturucunun pesine dusmezdiler.o zmanda merak ettim sinunu filmde ne oldugunu ssimdide meak ediyorum ama cd si kayboldu.yardim edebilecek olan olursa cok mutlu olurum.ilgilenen herkese simdiden tessekkurler :)

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...