Ben kilolu bayanlari cok begeniyorum bunun icin kilo bile almak istiyorum alsammi sizce yoksa formdami kalsam?

link özellikle bu sayfadakilerin fiziklerini cok begeniyorum sizce nasil fizigim cok begeniliyor ama balik etli kadinlar bile ilgimi ceker oldu

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• homoseksüel bir bayan mısın?

1|0
    0|0
    • aslaa degilim ilgim var derken yanlis anlasilmasin dikkatimi cekiyo fizikleri

• aslinda haklisiniz lezbiyen bey :D benim icin kilo almak zor nedense cok yememe ragmen alamiyorum bende siskolara özeniyorum sanirim sisko derken balik etli misali bende bildim bileli ayni kilodayim

• kendini bir şeyler için zorlayıp vucut dengenide bozma,suan iyisen iyisindir.sen onlara hayranlık duy sadece onlar gibi olma :)

Erkekler Ne Diyor 23

• al canım al severız sorun olmaz

0|0
    1|0
  • Bunlar tonbalık etli mankenler yahu bu kadar alma alacaksan bunlardan biraz zayıf ol Tuğba Ekinci'nin ölçüleri bence ideal dişi ölçüleri örnek arıyorsan o olabilir..

0|0
    0|0
  • sen 70-75 kilo arası ol fazla olma ama, sadece beğenmekle kal boyuna uygun olur bu. fazlası zarar herşeyin

0|0
    0|0
  • Gerizekalı senin kilolu bayanları beğenmen önemli değil,

Erkeklerin seni beğenmesi

Ahhh ah.

0|0
    1|0
  • haydaaa... bunlar fizikten çıkmış artık hidrolikle ilgili bir konu..

0|0
    0|0
  • bunlar biraz balık eti geçmiş dana eti olmuş sanki

0|0
    0|0
  • bunlar çok kilolu yaaa evet az kilolu olanlar daha şey oluyor ama bunlar öyle değil :)

0|0
    0|0
  • çocuk dogurdunda balina gibi olacaksın biliyorsun değilmi?

0|0
    0|0
  • sen salaktasın ama tosladın :)

0|0
    1|0
  • Kendine karşı bu denli kötü olamazsın herhalde.

Yılan gibi kivrılıp bedenimize dolanamayan kadını ne yapalım?

:)

0|0
    0|0
  • havalar sıcak oldupunda çok terlersin gerek yok :)

0|0
    0|0
  • En ideali bana gore balik etli bayanlar ama cok zayif degilsen ve kalcalar falan yerindeyse hic kilo alma boyle daha hossundur

0|0
    0|0
  • kiloda bir yere kadar..erkek açısından düşün bunun kucağa oturması var üzerined zıplaması var :))

0|0
    0|0
  • boşver onları sabit kal daha iyi

0|0
    0|0
    • neden bilmiyorum ama ben fotolara baktım beni biraz azdırdı :S yoksa ben de mi balık etli seviyorum :S

• saygiliyiz/kilo fazla iyi birsey degil saglik acisindan/ilerki yaslarda sikinti yasarsin/anlik zevk icin hayatini karartma/ideal kilo 45 olmali/futbol topu degilsin biraz siskin biraz havasini alayim bence saglikli olmak icin ideal kilo yakalamalisin

0|0
    0|0
    • zayif bile sayilirim 175 boyundayim 55 kiloyum ama boyuma göre kilom fazla degil az bile diyorlar

• alma genede bosver/attigin linkteki kadin gibimi olucaksin/cok yasli bir tip olur cikarsin yuruyemez/kosamaz/hareket edemez hal alirsin/sonra ne yapacaksin etraftaki gulucukler hep senin icin olacak :))

• Büyük ihtimal seninde bunlardan kalır yanın yoktur yoksa bu tür kadınları sevmen mantıksız

0|0
    0|0
  • Bu balina etli oluyor sanki.

0|0
    0|0
  • her çıplak kadın ilgi çeker...

0|0
    0|0
  • hımmm onlar gibi olmanın garantisi var mı? sonra sarkmasın sağdan soldan

0|0
    0|0
  • digerleri iyide 8 fotodaki balina ne balık etlisi uykunmu var senin az kalsın zayıf dicek :D

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gitmiyor

0|0
    0|0
  • aynenkatılıyorum linktekiler biraz fazla amaa genelolarak düşüncemizz aynı emınım

0|0
    0|0
  • Yaaa bi*git...

0|0
    0|1
    • hakaretti ama beni guldurdun gece gece Allahta seni guldursun :D sunu unutma ama zevkler ve renkler tartisilmaz

• Ya canım beğenebilirsinde. Kilo almak istemene uyuz oldum. Kilo hiç bir zaman sağlık bir şey değil. Bence beğenmekle yetin..

• Saçmalama ya niye sağlıklı birşey olmasın kilo almak..? Çağla Şıkel'in tvdeki halini seyrettinmi sen be mide bulandırıcı resmen o kadar zayıf olunur mu..? Dokunduğunda kemiklerini hissettiğin birşeyle yatakta ne kadar süre dayanabilirsin miden bulanır tiksinirsin.. bir erkeğin kadını arzulamasını sağlayan şey ettir sadece teni yahut cinsel organları değil.. Kadın etini görmek erkeği cezbeder.. Ama o resimdekiler kadından soğutur adamı demedi deme..:) O kadar alma sakın..

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu balık etli mi şimdi yok artık

0|0
    0|0
  • Bunlar bildiğin yağ torbası.

0|0
    0|0
  • Anliyorum seni Bendede var o :D

Hep tombul kadinlari daha cok kadinsi ve seksy buluyorum...

Kendimde Kilo almaya calisiyorum... Ama olmuyo :(

0|0
    0|0
    • aynen bende zayifim biraz bildim bileli ayni kilodayimda buyuzden böyleleri görunce kiskaniyorum sanirim hatta arkadasima fizigin cok guzel deyince keskeee degistirebilsek diye dalga geciyo benimle

• Ben aldim Biraz... Ama gerisi gelmiyo.

Bak sporla sadece Kilo verilmiyo aliniyoda :)

Cok istiyosan 5-6 Kilo Icin dogru spor yapman yeterli.

Hem kilonu kendin yerlestiriyosub:)

Iyi bisey yani

• libido yüksekse tombul kadin yumoş olduğu için daha güzel ama normalde yağ torbasi ve estetikten yoksun gözüküyorlar. bunu aşağilamak için demedim kesinlikle.

0|0
    0|0
  • bu bence balk etli bir bayan değil...birazck fazla...balk etli bayan bana göre mesela boy 165 ise kilo da 65-70 olandr...yani boydan 100 cikarcan...bide kemik yapisina ve kas yapisinada bakar...

0|0
    0|0
  • bu ne la bunlar bildiğin şişko :(

0|2
    0|0
  • etleri kat kat olmuş bunun neyini beğeniyorsun allasen?

0|0
    0|0
  • balık etli değil bildiğin yağ çuvalı bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...