Iftiraya maruz kaldım dayanamiyorum ne olur oku ve bir şey de yorum yap

Üniversiteye daha yeni başladım okulum küçük bir Kampüs okula istiyerek severek başladım ve devam ettim zaten daha bir kac ay oldu fakat ben cok kendime güvenen kararlı biriyimdir ve herkesle arkadas olurum yani samimi olmam ama konusurum selam veririm. Çünkü benim için naptigi degil insan olmasi önemli hayatta herkesin hatasi vardir bu beni ilgilendirmez neyse. Bir kac kiz arkim oldu samimi oldugum ise tek kizdi vizeler baslamadan bir yamugu dokundu bana ve kavga etmedik kusmedikte ama biranda koptuk. Ve benimşu anokudugum üniversitede 4 yıllık sevdigim bir kiz arkim var bunla aramizi super acti herkes icin bana gelip yk soyleler hakkinda bunu diyorlar diyordu bende hmm oylemi peki diyip gidip yuzlesiyordum ama cogu asilsiz cikiyordu herkese ben bu kizi duzeltcem böyle soyle diyormus fakat ben kapali icki kullanmayan abdestinde namazinda biriyim erkek arkadasim yok. Hic bir erkeklede muhattap degilim okula sorulsa taniyan yoktur erkeklerden belki. Ama bu kizla kavgali olduktan sonra kulagima tuhaf seyler geldi ve bugün kiz bana ben arkani kapatiyordum bisey diyemiyorlardi şimdi gör dedi ve bir oglan bana gelip sen sunla yattinmi ne kadar dedi yıkıldm dersi biraktim agliyarak ciktim smdi herkesle baglantimi kestim o kiz herkese karsi kötüledi iftira atti ama dayanamiyorum buna napcami bilmiyorum okula gidemiyorum aileme diyemiyorum. Napacagimi hiç bilmiyorum sikayet etsem ne diye kime edecegim ne olur birsey söyleyin...

Güncellemeler:
Birde galiba insanlar arkadan atip tutmaya alismislar yuz yüze gelince diyemiyorlar attiklarini bu yuzden hersey bana kaldı iyimi yapıyorum yüzüne söylemekte kötümü bilmiyorum

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• selamın aleyküm. iyi niyetli birine benziyorsun. üzme kendini öncelikle. bunlar çok aptalca şeyler kendini üzüpte işin içinden çıkamazsın öylece. unutulur geçer gider. o kızda karşılığını alır. üniversiteye gelmiş bir insanı düzeltemezsin üniversitenin yoğunluğunda. kocaman insanlar. herkesi bırak kendi haline baksın. sende kendi haline bak. ne dedikleri hiç umurunda olmasın 2 salak için sıkma canını. seni bilen bilir. insanlar alışmış atmaya tutmaya. iyi yapıyorsun net davranışlar sergilediğin için gün gelir tek kelime edemezler hakkında. bir gün gelir rezil edersin sınıfta aklı başına gelir. ama affet onu bence ve okuluna devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bak işte böyle insanlara öyle cezalar vereceksin ki herkese ibret olsun. kardes dinleme takma onları baktın hala yapıyorlar aynı şeyi. git emniyete suç duyurusunda bulun g.tleri bir tutuşsun bak daha bişey söylebiliyorlarmı. Ama git emniyete bulun şikayet korkma bişey yapamazlar.

0|0
    0|0
  • nıye atkıyosunkı kımseyle muhattap plma. kım ne hakla sana gelıp sen sunla yattın mı dıyorr.. bana bırı ole sorsa ve ben yerınde olsam yok abım annenle yattı derdım . ole bı cocugu ole bı anne yetıstırır ancak . nası bı okul ya oturup dedı kodumu yapıyolar ... okulda bu zmnı nasıl buluyorsunuz. kac yasında okuldakı ınsanlar

0|0
    0|0
    • Okul okul degil lise 5 özel bir üniversite meslek yüksek okul ben okulum ve ankarada sanayinin içinde bir okul

• valla salla gıtsın onları... bana b bole soran bırıne abım a.. la yatıı der gecerım .azımı bozdum ama bana kımse bole soru soramaz. yatarsam kımene ve bu neyın dedı kodusu oluyor yanı

• her insanın hayatında sıkıntılar olur lise dönemi bunun başlangıcı sayılır artık çocukluktan çıkıyorsundur üni dönemi de sorumlulukların alınmaya başlandığı dönemdir herşeyin gelip geçici olduğu gibi bu da geçicidir bunlar senin için ders niteliğinde olsun arkadaşlarını konuştuğun insanları ona göre seçmiş olursun yüz verme fazla da umursama en azından onu önemsemiyor gibi görün bu onu kızdıracaktır

0|0
    0|0
  • Bisi yapma çünkü o iftirayi bisi yapman icin attilar.

0|0
    0|0
    • Fakat dayanamiyorum ki ben buna insanlar farklı gözle bakıyor hiç böyle olmamıştm hayatimda.

• Kimsenin farkli baktigi yok.sen oyle saniosun.bir daha bisi diyene kufret ve durumu açıkla.zamanla onlarin ne b.k oldugu çıkar

• Herseyi goren bilen allah var..sen basin dik okuluna git...utanma..sen kendini biliyorsun ya o sana yeter..o serefsiz arkadasinda ettigini bulur merak etme...madem namazinda niyazindasin allah a havale etmesinide biliyorsun...

0|1
    0|0
  • hiç üzülme değmez gözyaşına yapacağın cok basit senin hemen bir savcılıga gidip suç duyurusunda bulunacaksın. o kaadar gerisini onlar düşünsün annecim.

0|0
    0|0
    • Peki bu suç duyurusunu dikkatte alirlarmi ?

• bak kardeşim sen orya gittiğinde zaten seni yönlendircekler ve senin derdin neyse onla ilgili bir dilekçe yazan.şundan sundan rahatsızım su su oldu.şu kişiler yaptı gereğini arz ederim die yazcan.dilekçe yazdıgında yapılması zorunludur savsaklanması gibi bir olay sözkonusu değil.

• Seviyosan git konuş panpa.

O değilde nerdesin gidip dövelim.

0|0
    0|0
  • Yazık olmuş üzüldüm gerçekten.. Allah yardımcın olsun. Belki o kız göndermiştir erkekleri seni üzmek için. O yüzden takma zaten seni tanıyan tanıyor. En önemlisi Yukarda Allah var.

0|0
    0|0
  • ah benim karsima bu tipler cikmiyorki/anasinin daracik deliginde ciktigi yere geri soksam/tatli canini sikma/iftiralari kaila alma/duyma/dinleme/muhattap olma/ALLAH seninle kardesim

0|0
    0|0
  • o sana öyle diyen çocuğu şikayet et.her sınıfın bir sınıf hocası var.bir gün yanına çayını içmeye git hem de bu derdini ona aç.çözümü olacaktır.kesinlikle kendini ezdirme

0|0
    0|0
  • birak arkandan konusan konussun/zaten g*t olsa cikar karsina konusur alayinin amk

0|0
    0|0
  • döverim ben o ırıspıyı

cayırt

0|0
    0|0
  • sen bana okulu kızın ısmını ver ıstanbuldaysan gerısıne karısma .

0|0
    0|0
    • Ankaradayim... ve özel bir üniversite

• o zaman 4 senelık arkadasınıda es geç madem 4 senedır arkadasın gelıpte ona ınanması mantıksız o ıftıralar karsısında cagır abını babanı tekme tokat girişsin ona.

• Herkesin yalanini yüzlerine söyledim onlar ben demedim ben yapmadım diyip bana döndüler sen dediler ve soktayim hale bu olay daha bugün oldu ne eve sigiyorum ne baska bir yere benim ailem öyle bir aile degil zaten zor okutuyorlar okuldan alirlar gerçi bu durumda bende istemiyorum okumak flan o ayrı insan yetismiyor resmen hayvam yetisiyor

Kızlar Ne Diyor 6

• Kimsenin yaptigini kimsenin yanina birakma. Git savciliga sikayette bulun iftira ve kisilik haklarina saldiri sucu var. Hele polis birkac kisiyi ifadeye gotursun bak bakalim kimler agliyor. Senin basin dik kaybedecek biseyin yok hadlerini bildirmezsen itibarin ve universite hayatin berbat gecer. Asla cekinme git savciliga bu durum okulda duyulunca adin da temize cikar o kisilerinde etekleri tutusur aglamaya baslarlar hatta sikayetini geri al diye yalvarmaya bile gelirler. Sakin durma git savciliga.

0|0
    0|0
  • Bu kadar takıntı yapacak birşey yok bence. O oğlan da bir gerizekalıymış. Kime ne kim kimle yatıyorsa. Sen kimseyle muhattab olma ve dersine git gel. Pireye kızıp yorgan yakmaya değmez; bir sürtük yüzünden okulundan olmana da değmez.

0|0
    0|0
    • Biranda cevremde kim varsa yok oldu hayatim bir tuhaf oldu anlam veremedigim bişey bu. Daha 3 hafta önceye kadar bile yanimda 10 15 kisi varkenşu anbir insan yok ve hepsi benim onlarin hakkinda bişeyler dedigimi sanıyor ama ne yapsamda kimseye inandiramiyorum..

• inandırmaya çalışma o zaman. sana değil de o kıza inanmayı seçenler, bırak onun gerçek yüzünü görsünler. çabalarsan batarsın. yerinde olsam sakince beklerdim.

• Metallicanin bir sarkisi var 'so what' diye. Butun o dediklerini yapmis olsan ne olacak? Unidesin madem tadini cikar. Kiz grubunu degistir, kimse icin kimsenin onunde ağlama. Gerekirse arkadasin olmasin ama sen ki olduunu bilerek yuru. Bunlar sorun mu ya diyeceksin ileride. Üniversitenin tadini cikar , is hayatı baslayinca anlıyorsun minik pembe bir baloncukta yaşamadığını

0|0
    0|0
  • okula gitmemen kendini üzmen bu söylenenleri kabul ettiğin gibi bir izlenim bırakabilir. sen kendini biliyorsan gerisi fasa fiso

0|0
    0|0
  • Turgut ozaldamisin?

0|0
    0|0
  • sen kendini bozma böyle devam et. o iftira atan da kendi kazdığı kuyuya düşer elbet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...