Kuzey kıbrısta üniversite okuyan arkadaslar var mı?

Girne amerikan üniverisitesinde veya yakın dogu üniversitesinde okuyan olanlar var mı burada? kıbrısta her hangi okudugunuz bölümleri memnun olanlar ve ya olmayanlar var mi? benim arkadaslarim memnun olamamis tavsiye edemiyorlar, ama tam anliyamadim orasi neyinizi begenmediniz egitim mi? yoksa hayat pahali diye mi?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayat pahalı ama Doğu Akdeniz Üniversitesi'nde hukuk okunabilir. Hocaları kaliteli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bana kalırsa geliceksen 3 bölüm için gel Diş Hekimliği,Tıp,Eczacılık onun haricinde gerçekten çok faso fiso bölümler olmadı 1 sene daha hazırlan değmez kıbrısta okumaya

0|0
    0|0
    • geliceksem hangi üniversiteye tavsiye edersin kıbrısta o ücün birini, ben sadece hedefi belirleyim hazirlaycam tekrar ben sadece kıbrısta okumak istedigim icin

• dogu akdenizde bütün taban puanlari baktim ama hemsi burslar var, ben burs ne oldugu anlamis degilim bu konuda bana yardimci olabilicekmisin?

• Burs okul paranı devlet karşılıyor demek kıbrısta devlet üniversiteleri yok %100 bursta okula para ödemezsin

• nerde zeka özürlü barajı zor geçen zengin çocuğu var oraya doluşmuş vaziyette. kalite diye bişey yok para karşılığı diploma veren okullar bunlar

0|0
    1|0
  • Girne Amerikan'da kuzenim okuyor. Mimarlık. Kıbrıs'ı severim. Arkadaşlarımla eğlenebildiğim ender yerlerden birisi. Hatta yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum. Haftaya belki, belki sonraki hafta.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...