Gerçekten seven insan unutmaz derlermiş ya sizce de öyle mi?Bir şarkı,bir koku,bir sokak vs. hatırlatır mı?

Bu söze inananlardan biriyim ben de 7 hatta 8 yıl olacak ilk görüşte aşık olduğum insanı halen sevme demeyeyim de aklımda şarkılar hep hatirlatir beraber yürüdügümüz yollar vs.

Güncellemeler:
Madem tüm yorumlar erkeklerden gelmiş size bir soru daha sorsam?Açıklamaya yazmadım ama bazen düşünüyorum da o kişiye ben seni çok sevdim desem bir anlamı olur mu şu saatten sonra çünkü onu sevdiğim günden beri o başka biriyle sevgiliydi halen de öyle...

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• zaman bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Sevmek, yangın olmaktır. Yanmaktır, kor olmaktır. Dağ olmaktır, evren olmaktır. Her şey olmaktır, hiç olmaktır. Alev olup girmektir gönüllere. Sevmek yürümektir gönüllerde.

0|0
    0|0
  • Unutulmuyor 14 yıl geçti zaman zaman aklıma geliyor içimin derinliklerinde ince bir sızı lakin insan olgunlaştıkça daha olgun düşünerek bastırabiliyor.

0|0
    0|0
  • o sevdıgın kısının ufak bır tebessum etmesını ıstıyorsan bunu soylemen mantıklı ama bu senın canını gercekten yakar ne demek ıstedıgımı anladın sen :/

0|0
    0|0
  • bir insan hayatında bir kez aşık olurmuş gerisi alışkanlık kız veya erkek olsunda hani yanımda dursun hesabı kalbin aklın kimde olursa olsun bir kez aşık oldugun kişi hiç çıkmaz hayatından seversin ama o eskısı hep kalır bir yerlerde

0|0
    0|0
  • aklın onda, bedenin başka kollardaysa ; ya bedenini çek kurtar , ya da aklında kine aklımda de...sen yine de ona aklında oldugunu söyle, belki lades olmaz ama en azından o da seni düşünür

0|0
    0|0
  • coco cola kutularında isimler yazıyorya bir baktım onun adı yazıyor bir tuaf oldum:(

0|0
    0|0
  • illa hatırlatır sana objeler ya da mekanlar onu ama önemli olan tren kazası geçirmemek

0|0
    0|0
  • ilkler veya uzun süre yaşanmışlığı olanlar kolay unutulmuyo bişey hissetmesende arada aklına geliyo

0|0
    0|0
  • yok bende o olmuyor

0|0
    0|0
    • başka biriyleyse sana evet derse bu sefer yine olmaz.senle çıkarsa bu sefer senle çıkarken başkasıylada çıkabilir

• insan hafızası çok şey barındırır lüzumlu lüzumsuz. hatırladığmız her şey sevdiğimiz şeyler değildir...

0|0
    0|0
  • katılıyorum...unutulmuyor unutamıyorsun...

0|0
    0|0
  • onu unutturacak kadar etkileyen birisiyle karşılaşmazsan unutmazsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...