Kapat

Müziksiz yaşayabilir misiniz?

Ben 1 gün bile müziksiz duramıyorum.

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Müzik ruhumun gıdası. Beni anlayan üzmeyen kafamı dağıtan tek şey müzik.

Neden sildin hesabı deli :D

1|0
    0|0
  • Müzik rûhun gıdasıdır ama insanı yanlış düşüncelere ve hislere sevketmemek şartıyla. Ben de çok seviyorum müziği, âşığım müziğe; güzel, rûhumu okşayan ve rûhumu besleyeceğine inandığım bir müziği her gün defalarca dinliyorum, bir de bakıyorum ki o şarkıyı/türküyü/şiiri/ilâhiyi; artık her neyse, ezberleyivermişim :) Zaten hayatın kendisi de bir müzik değil mi? DOlan gözlerle, REnkli hayâllerle, Mİyadı dolmuş ümitlerle, FAkirlikle, SOLan güllerle, LAkırdısıyla, Sİlkinmeleriyle, DOkunuşlarla... :-)

1|0
    0|0
  • yaşarım tabi ama illa da dinleyecem diye bişey yok.

1|0
    0|0
  • Eskiden çok fazla müzik dinlerdim, mesela bilgisayarı açtığım gibi winamp'ta liste yapar öyle internette gezinmeye başlardım. Artık aklıma gelirse açıyorum. Fakat müziğin eksikliğini hissetmeye başladım kendime mp3 player alıp müzikli yaşantıma geri dönmeyi planlıyorum.

1|0
    0|0
  • reklamlarda bile var

1|0
    0|0
  • Normalde müziksiz saatim bile geçmez. Şu an bile çalıyo yani. Üstüme basıp geçme yaar :) günboyu kulaklığım takılıdır, tenefüste, yemek yerken. yurtla okul arası 3 dk, o zaman bile müzik dinlerim. oda arkadaşımın olmadığı zamanlar gece boyu "radyo dejavu" çalar. ama öyle bir zaman gelir ve imkansızlaşırsa yaşarım yani. dünyanın sonu değil ya. oturur ben söylerim bu sefer :D

1|0
    0|0
  • Bende öyle illa ki açar dinlerim bir şeyler . Bu arada senin hesap mı kapatıldı ?

1|0
    0|0
  • benim için müzik=nefes

1|0
    0|0
  • müzik ruhun gıdasıdır

1|0
    0|0
  • Müziksiz yaşayamam ama müziksiz kalsam da ölmem yani, böyle ilginç bir durum

1|0
    0|0
  • yasarim da heryerde muzik var, istesende istemesende duyucaksin biryerlerde.

1|0
    0|0
  • 1 hafta müzik dinlemediğim hatta 1 ay müzik dinlemediğim olmuştur.(alışveriş merkezlerinde çalan müzikler hariç :D )

Ama yinede müzik olmasa olmaz sonuçta duyu organımızı çalıştırıyor yani insan için gerekli birşey :)

1|0
    0|0
  • varken dinlerim yokken de ararım tabi ama yoksa da illa müzik olacak demem

bi iskender değil müzik

cayırt

1|0
    0|0
  • 3-5 gün yaşarım, sonra ölürüm.

1|0
    0|0
  • yaşarım..

0|0
    0|0
  • ne dinliyosun sorması ayıp :)

1|0
    0|0
  • askerde duruyorduk

1|0
    0|0
  • Müzik önemli bir ölçüt hayatımda

0|0
    0|0
  • Yaşarım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende duramam

1|0
    0|0
  • Müziksiz yaşayamayan, yazmadan "konuşamayan", fotoğrafçı, "Ayarsız Film Rüyacısı", diye giden tanıtım yazıma bakınca anlaşılıyor...

1|0
    0|0
  • Hayır, asla yaşayamam :(

1|0
    0|0
  • yasarm...ask acisi cekerken özlikle uzak duydm...

1|0
    0|0
Yükleniyor...