Rock müzikle ilgili ne düşünüyorsunuz?

yeni kayıt oldumda ilk sorum sevdiğim bişey hakkında olsun dedim sizce rock müzik nedir nasıldır niçindir :D

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Metal müziğe geçişin bir alt basamağıdır. Bir süre sonra bir üst basamağa adımını atıvermiş bulursun kendini. İyidir, hoştur, güzeldir.

0|0
    0|0
    • yalnız 3.5 yıldır falan dinliyorum ben daha çok blues a geçmeye vaşladım ve birazda country biraz kel alaka country sanki ama seviyorum :D

• daha var olman için genç arkadaşım. link

• bu adamıda dinlerim bazı şarkıalrını çok sıkı değil ama severim yani :D

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• jackson rr1 amerikan gitarım vardı benim..behemoth imzalı..ben ömrümü verdiydim müziğe..sen nediyon..

0|0
    0|0
    • vay bende gittim ashton vardı sattım sonra yerine extreme aldım 2 side çok kötü ibanez alcam ya da cort ama ibanez öneriyorlar ağırlıklı

• oğlummu? heuheuh büyüğüm lan ben senden..

• biliyorum :D ben samimiyetten dedim :D benim benden büyük çok arkadaşım var

• Lise zamanlarım aklıma geliyor . Posterlerde attığımız imzalar , grup olayları konserler kızlar falan . Şimdi ekmek peşinde koşuyoruz . Güzeldir rock .

0|0
    0|0
  • Sevmeyen hiç sevmez seven tam sever değişik bişey :D

al bide şarkı önereyim :D link

0|0
    0|0
    • çok iyi şarkı :D lan :D gerçi bu aralar led zeppeline sardım :D gidiyor :D sarılmayacak grup değil tabi o da ayrı :D

• adamlar efsane diğerleriyle kıyaslamak bile mümkün değil :D

• Müslüm Babaya Devam

Rock hayatımda dinlemedim dinlememde dinleyene saygı duyarım o ayrı

Zevklr tartısılmaz.

0|1
    0|0
  • çok poçikipomçiki heyeyeyeyyuyuyuuu tarzını sevmiyorum :)) yani agır rock mı diyorsunuz ona bilmiyorum işte ama onu sevmiyorumda...

şöle haluk levent ve onu gibi olanlarını seviyorum :))

0|0
    0|0
  • metal hariç beğendiğim şarkı varsa dinlerim

0|1
    0|0
  • rock for ever bro :D

0|0
    0|0
  • müzik işte neden böyle seyler dusunup onu dahada anlamlandırmaya calısıyorsun

0|0
    0|0
    • herşeye aynı bakış açısıyla bakamayız ki mesela pop da bir müzik jazz da rockda blues da falan filan ama neden sen pop dinlemezsin blues dinlersin bir görüşün bir düşüncen vardır çünkü sana kendini beğendirebilmiştir bir şekilde işte bu noktada devreye bu soru giriyor düşüneleriniz nelerdir ?

• öyle yapmayan birileri mi var en sevdiğim tür rock ama azda olsa bir kaç tür daha dinlerim beni tanıyanlarda bilir zaten gerçi vurda yeniyim herneyse :D

• kafana göre:)

• ergen müziği. 5 para etmez. (istisnalar kaideyi bozmaz)

0|0
    0|3
    • kesinlikle :D tenekeden yapılan rap müzikle karıştırdın sen onu kanka :D genelde mikrafonu alanın yapabileceği müzik türü :D rock öyle değil adam eline gitar bateri bas alıp rock yapamaz direk :D

• rock müziği yapan kişi ona hitap ettiği için yapar sevdiği için yapar diye düşünüyorum ac -dc = ergen bence o yaşı çoktan geçtiler veya ne bileyim ozzy osbourne 64 yaşındamı ne biografi filmi vardı yaşlı haranları falan var lemmy the movie de izle yani rock müzik kitledi 6-22 yaş arası falan değil

• metal ve türevlerden iyidir en azından, doğru.

Yükleniyor...