Sizce Avrupa’da irkicilik var mi?

Özelliklede gurbetçilerden cevap bekliyorum. Hiç sırf yabancı olduğunuz için ret edilginizi hissetiniz mi? Örneğin is bas vurusu olarak?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet var

0|0
    0|0
    • Kusura bakma fakat kendi yabanci oldugu halde diger yabancilara tahammul edemyen "ay bu pis zencinin yanina oturmam" "zenciler cok pis kokuyor" diyen turk ev hanimlarna tahammulum yok

• Elbette basortusunden dolayi hos karsilanmayanda var buda cok yanlis hos musluman bir ulkede bile hos kasilanmiyor kaldi avrupa ulkeleri. ^ ^

Erkekler Ne Diyor 7

• Merak etme türkiyede daha yaygin irkcilik.

0|0
    0|0
    • hayatında yurtdışına çıkmadığın nasıl da belli

• belli zaten alman olduğun ;) almanyada yapılan ırkçı olaylar ın 10da 1'i bile türkiyede yok bizde tam tersi azınlıklar şımartıla şımartıla tepeye çıkmış vaziyette

• Hangi olaylarmis o ?

• Irkçılık her yerde var

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki kadar yok

0|0
    0|0
  • sen tv izlemiyosun herhalde. almanyada türklerin evlerini yakıyolar döverek komaya sokuyolar medeniyetsizler

0|0
    0|0
  • Irkçılık var ama ben hiç denk gelmedim.

0|0
    0|0
  • Var bence.

0|0
    0|0
  • almanyada fransada fazlasıyla var

0|0
    0|1
    • Ornek olarak?

• türklerin iş yerleri evleri yakılıyor faili meçhul cinayetlere kurban gidiyolar vs vs vs. bunlar türkiyede yapılsa dünyayı ayağa kaldırır azınlıklar

Kızlar Ne Diyor 5

• almanyada türklerin evini yaktılar ırkçılık var tabi

0|0
    0|0
  • Nerede olduğunu bilmiyorum ama dünyadaki en büyük sorunlardan birisi. Açlık ırkçılık savaş.

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla. Bölgeye bagli ama, bazi yerlek var ki yere düssen zenci müslüman vs. fark etmez kosup yardim ederler. Ama bazen de yanindan geçebilenler oluyor.

0|0
    0|0
  • Sence yok mu ?

0|0
    0|0
  • Var. Avrupali turkler avrupadaki zencileri sevmiyorlar. Irkiclik yapiyorlar. !?!?

0|0
    1|1
    • samimi bir cevap olmadı bu

• bu arada ırkçılık sadece zenci düşmanlığı değildir.

• müslüman ülkede bile hoş karşılanmıyor dediğin yer türkiye ise yanılıyorsun burada hoş karşılanmayan başörtüsü değil onun arkasına sığınara getirilmek istenen şeriat ayrıca bir ülkde başörtüsünü bile kadın dert etmez iken burda yaygarıcılığını yapan hep erkekler .. bu soruya bu son mesajım bu konu hakkında devamını getirecek isen özelden mesajlaşalım

Yükleniyor...