Film için öneri alabilir miyim?

Film izlemek istiyorum komedi/romantik yalnız şu sıralar izlediğim filmler hiçte komik gelmiyor. Şöyle kahkahayla güleceğim ayrıntılara yer veren birkaç film önerisi istiyorum.

1|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Felekten bir gece serisi ve izlemediysen sag salim

0|0
    0|0
    • henüz izlemedim birkaç tavsiye gelmişti ama unutmuştum şimdi görünce hatırlamışta oldum teşekkür ederim bugün izleyeceğim film belli =)

• Sag salim izledigim en iyi komedi turk filmi hemen izle:)

Erkekler Ne Diyor 10

• En son güldüğüm komedi filmi Show time dı valla eski ama güzel :)

0|0
    0|0
  • back to the future

0|0
    0|0
  • Emir Kusturica, Black Cat What Cat

link

0|0
    0|0
    • listeye ekledim Black Cat What Cat filmini bu da beğendiğim tip bir filme benziyor sanki teşekkürler

• ımdb puanlarına (ortalama puanı yazar uzerınde) da bak bence hangı tarz fılm ısdıgınde onemlı ayrıca hdfıl ızle gıbı sıtelerde goreceksın

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim film sever biriyim ve özellikle imdb'ye çok bakıyorum yalnız orada çok iyi bir netice almış bir filmi izleyip hayal kırıklığı yaşayabiliyorum. bu yüzden sanırım kişisel tavsiyeler çok daha iyi sonuç veriyor

• cok kullanılan cok ızlene sıtelrde cok fazla puanlama yapılan sıtelerde degerlendırmeler daha saglıklı oluyor

• Lock Stock and two smoking barrels

0|0
    0|0
  • yes man

1|0
    0|0
  • komedi değil ama çok romantik: aşk kırmızı giyer.

0|0
    0|0
    • romantik komedi filmler genelde %50 komedi %50 romantik oluyor yalnız ben daha çok %80 komedi %20 romantik bir film istiyorum tabi çok sürükleyici olursa farketmez

• dizi olmaz mı ?

0|0
    0|0
    • dizi tavsiyesi ne olur?

himym

2and a half man

big bang theory

bunların dışında? birde eski bir dizi olmasın çünkü eski komedi artık tat vermiyor

• hmm eski ama Friends'i tavsiye ederim. her bölümünda kahkalar atmazsan, hesabımı kapatırım söz. :)

• Project X

0|0
    0|0

• Titanic

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...