Milletimiz az okuyor diye yakınılıyor.!!

Güncel takip ettiğiniz gazete dergi yayınları hangisi?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• bim broşürü okuyorum sadece hangi ürünler gelmiş diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Genel de kitap okumayı tercih ediyorum, dergilerde ve gazetelerde okunabilecek yazılardan çok reklamlar mevcut.

1|0
    0|0
  • sözcü ve yeni muhalif gazete olan zaman

0|0
    0|0
  • sözcü gazetesi

0|0
    0|0
  • Düzenli okuyorum bazı online gazeteleri.

Ama çoğunun haberi kim nasıl öldü kim nerde kimle basıldı olarak geçtiği için dünya gündemini takip ediyorum daha çok.

0|0
    0|0
  • açık mert korkusuz

0|0
    0|0
  • soL, sözcü, yeni akit, milli gazete.

0|0
    0|0
  • hepsi kendi tarafına çekmeye çalışıyor objektif yazılan yok malesef

0|0
    0|0
  • Özgür Gündem

0|0
    0|0
  • Metro Grossmarket broşürü.

0|0
    0|0
  • habertürk, sancaktar dergisi, ifade dergisi,

0|0
    0|0
  • okuyanlar noluyokı elinde taş polıs taşlıyo (: konuyla alakası yok ama aklıma bir o geldi

0|0
    0|0
  • soL gazetesi alıyorum arada (hafta sonları genellikle) çoğu zaman internetten takip ediyorum.

0|0
    0|0
  • hiç okumuyorum desem kızmazsın dimi

0|0
    0|0
  • pek gazete okumam, haberleri bütün tvlerden takip ederim

0|0
    0|0
  • hiçbiri okumayı sevmiyom ben :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Açıkcası bu diretmeyi doğru bulmuyorum. Bırakın insanlar ne okumak istiyorsa onu okusun. Yeterki okusun da ne okuyacaksa okusun. Bu diretme taa çoçukluk dönemlerimizden beri yapılıyor, sonra da yeni nesil kitap okumayı sevmiyor diyorlar ! Üzerimizde bu baskı olmasa, illa şunu okumalısın gibi bir diretme olmasa, herkes tarzına uygun kitabı bulup okuyacak da, ama işte illa bir baskı var. Çocukken de zorla tolstoy, dostoyevski okuturlardı, el kadar bebeyi kitap okumaktan soğuturlardı :D Tüm kitaplara öcü gibi bakmamıza sebep olurlardı :) yetişkin bireye bile tolstoy, dostoyevski romanları ağır gelirken, o yaştaki çocuklar ne anlasın .

Neyse ufak bir sitemden sonra soruyu cevaplayayım; Düzenli gazete okuma alışkanlığım yok, takip ettiğim hiçbir köşe yazarı da yok, Çünkü ilgimi çekmiyorlar. İlgi alanım edebiyat ve felsefe . Edebi romanları ve kitapları okurum.

0|0
    0|0
  • Aslında az okumuyorlar .Az kitap satışı yapılıyor. Çünkü çok pahalılar.

0|0
    0|0
  • kitap okurum ya da gazte

0|0
    0|0
  • Teknoloji hayata girdiğinden beri eve gazete veya dergi girmez oldu ne yazık ki..

Bulmaca çözmeyi özlediğimi fark ettim sayende!

Yarın ilk işim gazete almak olacak sanırım.

0|0
    0|0
  • gazate yda dergi okumam genlde haberleri tv den yda netden takıp ederim ama okuma olayına gelnce ayda bir kitap mutlaka bitirirm o alışkanlgmda üni bitnce gelstrdm malesef

0|0
    0|0
  • Gazete:Sol

Dergi:Uykusuz,Penguen,Birikim,Blue Jean ve arada sırada Bilim Teknik

0|0
    0|1
Yükleniyor...