Bilişimden, teknolojiden, bilgisayardan anlayan zeki ve yakışıklı erkekler.

Size bir soru sormalıyım

Canım bilgisayarımda tek bir dosya bile yok hepsini sildim ama sürekli DİSK DOLU (:C) hatası çıkıyor!

Bilgisayarıma bir resim bile indiremiyorum nasıl temizlenir bu disk? Disk temizle'ye tıklıyorum temizlenmiyor sanırım daha farklı bir durum bu.

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• pek yakışıklı sayılmam ama cevaplamak istrerim;

1.diskin kaç gb ve D: diskinde ne var ?

2.hangi antivürüsü kullanıyorsun ?

3.karşılaştığın hatanın kodunu kopyala ve googlda arat belki çözümu basittir

4.sen dosyaları silsende diskinde duruyordur silememişsindir geri dönüşüm kutusunu kontrol et ya da dosyaların gizlidir bilgisayarıma gir araçlar sekmesinden (yoksa f10 e bas) klasör seceneklerini tıkla ve sağ sekmede görünüme gel ve oradaki gizli klasörleri gösteri tıkla tamam de

5.eğer gizli klasör var ise hepsini antivürüs ile tarat eğer yok ise pc ni tarat eğer virüs yok ise diskini biçimlendir onu da beceremezsen format at formatı bilmiyorum diyorsan bilgisayarcıya götür bildiğin bilgisayarcı yok ise yaz buradan yardımcı oluruz sana ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yeniden format atın. En ideal çözüm yolu budur, nasıl olsa hiçbir dosya yok.

Format atılırken c sürücüsünü kaldırıp yeniden kurarak atın formatı gerekirse.

Bilen bir arkadaşın varsa formatta yardımcın olsun

cut

0|0
    0|0
  • format at ya da gereksiz programları sil

0|0
    0|0
  • Benimle iletişime geç teknolojik aletleri kullanmakta üstüme yoktur :P

0|0
    0|0
  • sanırım biri beni çağırdı gibi geldi yardımcı olayım sana diskinde boot sektör oluştuğu için windows diskini dolu olarak görüyor malesef azcık para sıkışmış hdd alacaksın yeni bazen yazılım sorunundan da yapıyor ama nadir bir format atmayı deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • recovery falan varsa sürekli dönüm noktası kaydediyodur belki . oda hafızayı baya dolduruyor .onun dışında ise gereksiz dosyaları sil . yok düzelmesse git yeni bir harddisk al .

0|0
    0|0
  • virüs dolmuştur en güzeli format atmak hem bilgisayarın ilk günkü gibi hızlanır. Bilgisayarcıya götür eğer biliyorsan ya da bilen bir arkadaşına

0|0
    0|0
  • yakışıklı şartını koymasaydın ne güzel cevap vercektim :(

0|0
    0|0
  • bilgisayarında yüklü olan programlar yer tutuyor sanırım.onları silmeyi denersen belki çözülür probelmin..

0|0
    0|0
  • bilgisayarına daha önce format atmış mıydın

0|0
    0|0
  • o cıkan dıck dolu yazısını tıkla dıskı temızle de gecer

0|0
    0|0
  • uzun hikayeleri anlatmayi sevmiyorum/format at enfazla 1 kac saat KS ye giremezsin :))

0|0
    0|0
  • sen yerel disk özelliklerini resimle upload et

0|0
    0|0
  • virüs yemişindir kesin -format at

0|0
    0|0
  • Ekle beni. Detayları konuşalım.

0|0
    1|1
  • C'ye gir hangi partin dolu olduguna bak. Dosyalara sag tikla ozellikler de. Boylece en buyuk dosyayi bulabilirsin. Muhtemeln virustur ve delete ile silemezsin. Virus dosyasini buldugunda yaz. Cozum buluruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...