Buyulere inanırmisınız?veya gelecegi gorenlere

Bir insan baskasina neden buyu yaptirir ki

Sizin hic sahidi olduğunuz durum varmi buyu yuzunden evi yikilan insan flan.

Ben şahidi oldum ve BUYU YAPANLAR VE YAPTIRANLAR CEHENNEMLIKTIRLER VE SONSUZA DEK ORADA KALACAKLAR

Güncellemeler:
Bizim evdede bulduk böyle muskaya benzer seyler.

Evin bahcesine cicek dikerken bile topraktan bazi seyler bulduk annemle ve attik ama niye bizim kotulugumuz kimin isine yarar ki.

BEN BUYUYE INANIRIM.o yuzden en azindan günde BIR KERE

ayet-EL-kursi okumak gerekir hem korunmak icin hem muslumaniz Elhemdülillah ibadet icin gerekirir

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• inanmam inanan insanlarada pek olumlu gözle bakmam nazar vardır büyü vs vardır ama ben inançlıysam bana böyle şeyler etki etmez yapabilen varsa vereyim adresimi vs yapsın bakalım etkileyebilecekmi beni :D bir arkadaşım var eşinden ayrılacak şehir şehir geziyor onu bunu yaptırıyor vs sana büyü yapılmış demiş birisi şunu şunu yapacaksın demiş boynunda muska var evde muska var okunmuş yiyecekler vermiş bunları yedireceksin kıza demiş vs bunlara inanıyor bende kızıyorum ama birşey demiyorum bir gün dua ediyor ertesi gün içki içiyor bir işi yapacaksan düzgün yapacaksın inançlı değilsen zaten bu yaptıklarının bir anlamı yok herşey Allahtan gelir böyle insanlara güvenipte medet ummak zavalılıktır ama insan çaresiz kalınca ne yapacağını şaşırıyor tabi o konuda birşey diyemem çünkü benim başıma böyle birşey gelmedi.

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 12

• sahid oldum. ve yapanı da yaptıranın da Allah'ın laneti üzerlerine olsun diyorum.

1|2
    0|0
  • Büyü vardır ve inanıyorum,inanmamak bunun olduğu gerçeğinide değiştirmez.

Geleceği gördüğünü söyle bir kişiye ise asla inanmam. İnanmakta bunun gerçek olmadığı gerçeğini değiştirmez.

1|0
    0|0
  • İnanırım .

1|0
    0|0
    • bana da eskı erkek arkdasm tarafıından yapılmıs hic evde duramıyor ge cce gündüz ağlıyordum sevmediğim halde bu bağlılık neden diye düşündm günlerce daha sonra beylkdüzünde efsun hoca cözdü işi bı kac tanesine gittim para tuzağı efsun oca hem para göz değil hemde bu işi biliyor

• @sude27 bu efsun hoca nerde bana yerini söylermisin

• Benim ailesine büyü yapılmış arkadaslarım var ve bozulmasıda gayet zor ben büyülere inanırım. Büyü en büyük günahlardan biri yani bildiğin cini şeytanı yonetıyorsun allaha karsı gelmek gıbı bırsey.

1|0
    0|0
  • Inananlari deli olarak görürüm.

1|0
    1|1
  • geleceği sadece allah ve ben görürüm gerisi hikaye

inanmayın böyle şeylere batıl inanç bunlar

cayırt

1|0
    1|1
  • eee ateş onları çağırıyor onlarda gidiyor.

1|1
    0|0
  • Ben buyu olaylarını sevmem

1|0
    0|0
  • Buyuye ınanırım ama gelecegı gordum dıyenlere ınanmam.

1|0
    0|0
  • büyüye inanıyorum ama gelecegi Allahtan başka kimse göremez

1|0
    0|0
  • hiçbir fikrim yok

0|0
    0|0
  • inanmam büyüye falan kimsede geleceği göremez varsayımda bulunur sadece

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaşamayan bilemez

yaşamayan görmeyen inanmaz

büyü vardır, büyü yüzünden ölen insanları biliyorum sadece yuvası dağılanı vs. değil

yapanı da yaptıranı da ...

1|1
    0|1
  • büyü konusunda inanıyorum çünkü şahit olmuşluğum var,geleceği görmeye gelince itimat etmem...

0|0
    0|0
  • dün bir wiccan cadısı (:)) büyü yaptığını söyledi. tatlı bence.

0|0
    1|0
  • evet işe yaradığını biliyorum çevremde örnekler var. hatta evimizde de var ama nerede bulamıyoruz maalesef...

1|0
    0|0
Yükleniyor...