Benden hoşlanıyormu hoşlanmıyormu

Bizim unvde bir kiz arkadasim var flort asamasinda mesajlasmaya calisiyorum ama bir cevap veriyo bznde vermiyo mesela gecen gunaydin dedim sabah cevap gelmedi normal konusunca cevap veriyo dogumgunu icin internetten resim hediye gonderdim cok tesekkur etti tereddutemi kaliyor bnle konusurken o bana sadece bir kere yazdı oda ilk defa karşılaştık telefonla konustugu için duramadı akşam kusura bakma diye mesaj attı hoşlandığı içinmi attı yoksa ayıp olmasın diyemi 1 gün sonrada günaydın dedim cevap gelmedi sizce durumumuZ ne

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• buldu tabi ilgilenen erkeği hava yapıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• durumunuzu aciikliyorum

ayni bizim durum bndede ayni sey var yeminle kafayi yedim 4 aydir bir ilerleme yok, ama sadece onun duygularini belli etmeye Calis ve sabret

0|0
    0|0
    • onun duygularını nasıl belli etmeye çalışıcam bide bu bu kızı seviyorum biraz olsun istiyorum bana taktik veririmisin aklımdan çıkmıyo bak

• yemin ederim ayni durum, bende 4 ay once tanistigim cocugu seviyorum galiba, ayni senin durum, bir gun mesdaj gonderdi sinavim vardi cevap vermdim yarina dondum ona, sonra bana cevap vermedi, sonra bana kalp malp gonderiyo ama gercekte hic belli etmiyor, kafami karistiriyor. iste bende gormezden geliyorum onu ve gerekten kaybetme korkum var onu birazda olsa istiyorum . Iste burumda birtek birbirimiz birbbirimize yardimci oluruz ama nasil ?:(((

• Sunu kesinlille soyleyebilirim ki hoslanmiyo. Senin duygularinin da farkinda. Olmayacagini biliyo, senle konusmak istemiyor ama, bisi deyi kotuye baglanmasini ve seni kaybetmeyi istemiyo. Ben de yaptim zamaninda aynisini.

0|0
    0|0
    • hoşlanmasını sağlamak mümkünmü sence kesin böylemi of offfffff

• düsünmüyo tabiki ama ben reddedilmekten bıktım artık o üzmese bu üzer ki biraz seviyodum

• sen söylemezsen kimse söylemez bir kız sevmediği birini neden kaybetmek istemez..

• belki mesajlaşmayı sevmiyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sana güvenmiyor olabilir ya da seni deniyor da olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...