Birden fazla dil Bilenler buraya!

'el mer'u mea men ehabbe. <-- bu ne dilde ? Ve ne demek oldugunu bana aciklayabilirmisiniz arkadaslar...

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Bu bir hadis kardeşim. Manası; kişi sevdigi ile beraberdir

3|0
    0|0
    • Eveeet Yaaw anlamaliydim.. Cok tsk Cnm erkeklerden medet ummak sacmaydi zaten butun kizlar buraya desem yetermis...!

• helal ++++

• :) önemli değil. Cok kıymetli ve umut vaad eden bir hadistir benim için. ..

Erkekler Ne Diyor 12

• arapça işte.

0|0
    0|0
  • Babamın dilini annemin dilini yaşadığım yerin yerel dilini ve Türkçeyi biliyorum dahada fazla dil biliyorum ama şimdilik bunlar aklıma geliyor.

0|0
    0|0
  • sabah sabah bu saçmalıklar nerden buluyonuz ya

are you really?

0|0
    0|0
  • Malezyaca olma ihtimali yüksek, ama su ihtimaller de var, endonezyaca veya cok dusuk ihtimalle katalanca

0|0
    0|0
  • arapça tabi ki, sadece bu cümle çok anlamlı değil

0|0
    0|0
  • ingilizcem var ...yani 2dil biliyorum..:)

0|0
    0|0
  • endonezya dili diyor google translate ama anlamı yokmuş

0|0
    0|0
  • arapça konuşurum ama okuyamam ve yazamam.

0|0
    0|0
    • Oda bisiy Ben okurum yazarim konusamam :D ))

• el mer = deniz demek , mea = my demek, men ehabbe yi bilmiyorum.

0|0
    1|0
  • seni seviyorum aşkım

0|0
    0|0
  • El italyanca da ve demek. Ehabbe arapça sevmekten türemiş bir kelime olduğu kanısındayım. mea'nın italyanca ve ingilizce me ve mio'dan gelmiş olabileceğini düşünerek benim anlamı taşıdığını düşünüyorum.

Ancak, italyanca, arapça ve ingilizceyi ana dili gibi bilen, ispanyolca ve almanca da da derdini anlatabilecek bir insan olarak, dünya genelinde bu kadar ayrı dilde aldığım eğitimlere istinaden böyle bir cümlenin varlığından şüphe ederim. Ya yanlış yazılmıştır, ya hiç duymadığımız bir dildir.

0|0
    0|0
  • dil dile degmeden dil ögrenilmez ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• birden fazla dil bilenler buraya demişsin.. almanca fransızca ve ingilizcem bu durumda işe yaramadı. tüh.

0|0
    0|0
    • Bendede rusca, ispanyolca ve inglizce var bir ise yaramadi :D )) demekki arapca olmazsa olmazlarimizdan olmali...!

Yükleniyor...