Benim sevdiğim dizi true blood izleyen varmı?

sizce True Blood nasıl bir dizi ve izlediğiniz başka bir dizi var mı? bence true blood çok güzel bir dizi :) çok hoşuma gitti benim true blood izleyen var mı

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• izlerim sevdiğim dizilerden birisi fakat her sezon 10 bölüm olması işi sıkıntıya sokuyor 2.5 ay ara vermeden dizi bitiyor sonra 1 sene bekliyoruz izlemek için bu sezon son sezonu en sevdiğim karakter eric bakalım ne olacak ona sezon finali onun için hiç iyi olmadı :)

1|0
    0|0
    • ben daha yeni başlayanlardanı 5 sezondayım şuan :D bence fazla anlatma :D sonra hevesim kaçar :D filan :D sookie nasıl ama :D

• anlatmadım zaten :) anlatsaydım neler anlatırdım neler :D hadi iyi seyirler ben diziyi 3.sezon izlemeye başlamıştım her gün 1 sezonu bitiriyordum kaç günde geldin 5.sezona

• birhata diyebilirim bazen ara verdim :))

Erkekler Ne Diyor 6

• nip-tuck vardı bir aralar terminator scc

1|0
    0|0
  • İzliyordum bir ara.

Supernatural kesinlikle izle.

Teen Wolf

The Walking Dead

1|0
    0|0
  • Evet izliyorum güzel :)

Not: Hayir ciplak sahneler icin izlemiyorum :D

1|0
    0|0
    • ben onun için izlemiyorum m.etme :D hatta oraları atlıyorum diyebilirim

• evet ama önümüzdeki son sezon olacakmış sooki ye uyuz olmakla jessica ya bayılıyorum :)

0|0
    0|0
  • elma yanaklı cok sever dızıyı

0|0
    0|0
  • he valla yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• The vampire diaries

Prison Break

1|0
    0|0
  • İzlemezmiyimmmm 1 senedir hemde.. Bir çok bolumunu defalarca izledim... Yazı beklemek iyice zor oldu.. Hafta içi e2 De var defalarca izlememe rağmen hiç kaçırmıyorum 5 de kalkıcam sırf izlicem diye uyumadım şimdi bitti o da.. Eric der susarım<3

1|0
    0|0
  • sürükleyici bir dizi bence bende yeni keşfettim sayılır netten izliyorum arka arkaya 5.6 bölüm güzel oluyor :) fringe de güzel bir dizi vampir dizisi değil ama tavsiye ederim çok sürükleyici :)

1|0
    0|0
    • evet :))) çok güzel ama dimi lafeyatte adamım :D

• Ewt her bölümü ayrı bir heyecan :) adam madam karışması olmasına rağmen sookiden sonra en sevdiğim karakter :)

• True bloodu sevmedim ben ya the vampire diares ve the orijinals güzeldir

2|0
    0|0
  • Jenerigi ve retrolariyla en begendigim dizi. Bitmesi uzdu. Tb den once teen wolf izliyordum ama true blood daha iyi diyebilirim ama tarz benziyor

0|0
    0|0
  • Çokgüzel bir dizi yaa bütün sezonlarını bitirdim ve yeni sezonu bekliyorum. Bir vampir konulu roman ve dizi meraklısı olarak The vampire diaries ve The originals da izliyorum. Sizde Vampir konularını seviyorsanız sadece dizi ile sınırlı kalmayın süper kitaplar var çok sürükleyiciler.. :D

0|0
    0|0
  • Izleyeyım dedım bır ara ılk bolumden sıkıldım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...