Paul Auster'in tarzı nedir? Ve en beğendiğiniz romanı hangisi?

paul auster'in tarzı nedir? Ve en beğendiğiniz romanı hangisi?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Hemen hemen bütün kitaplarını okudum. Genelde kafa karıştırıp, sonlara doğru toparlar. Bazen toparlamaz, gider başka kitapta size derdini anlatır. Karakterleri genelde yalnız ve depresiftir. Karakterler ya da karakterlerle bağı olan başka karakterler durup durup bir başka kitapta boy gösterirler.

"Son Şeyler Ülkesinde"yi sevmiştim ben. Distopyaları severim zaten genel olarak.

1|0
    0|0
    • Peki türü nedir? edebiyat, psikoloji, aksiyon, gerilim bakımından sordum .

• neyse arkadalar ben teşekkür ederim :)

• Hayır dur bir dakka tartışıyoruz daha şurada haha.

Kızlar Ne Diyor 1

• ay sarayı ve kehanet gecesnı sıddetle tavsıye ederım. paul'un karıyerınde en etkılı roman bana gore kehanet gecesıdır.ayrıca paulun tarzı edebıyattır.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• bak hala "bana göre"dıyorsun.edebiyat nedir sana göre?dili sana göre ayırt edici gelmedi diye,bu o adamı edebiyatcı degıldır anlamına getırmezki.sonuc olarak kız sana, bu adam edebıyatcı mı dıye soruyor. sen kendı dusuncene gore yanıt verıyorsun.edebıyatcı olan adamı sana gore edebıyatcı degıl yaptık:Dadam edeıyatcı mı degı mı onun cevabını versene kıza:Dona bakarsan susanna tamarrovda bır edebıatcıdır,edebı degerde romanlar yazar.ama ben sevmem.sımdı ben sevmıyorum dıye kadın edebıyatcı degıldr

• diyemem degıl mı:)bence sen bir kez daha oku paul'u,sen dikkatini vermemıssın:)

Yükleniyor...