Müzik konusunda profosyönel birileri

Arkadaşlar hiç tanınmamış kişilerin yani amatörlerin şarkıları her zaman daha çok hoşuma gidiyor. Mesela yüzyüze konuşuruz, redd, asfalt dünya vs çok tanınmamış kişiler bu şekilde şarkı önerebilir misiniz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben banyoda amatörce şarkı söylüyorum. beklerim yüzyüze konuşabiliriz :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kuzenimin gurubu bir ara dreemde çıkmıştı tabi ailecek tv başına toplanmıştık: "başka dünyalar", çokta tanınmamış diyemeyiz ama bir number oneda falan çıkmıyor contra güzel

0|0
    0|0
    • O zaman olmaz diyorum başlka birşey demiyorum :) o zaman olmaz şarkıları güzellll :)

• Hayranları olduğunu söyleyeyim yaptığı işin beğenildiğini bilmek mutlu eder insanı =)

• Söyleyebilirsinnnnn !:)

• Amatörüm. Akustik Klasik Elektro Bass gitaristim. Ayrıca grubumda vardı. Yüz yüzeye beklerim seninle canlı odaya geçmek istiyorum. Esra hanım bide Şevket Abi'den yorum almak istiyorum. :D

0|0
    0|0
    • Ahahahha komiksin doğrusu ne diyim kiii :)

• yüzyüze konuşuruz u yeni keşfettim bir kitapçıda kitapları karıştırırken çalıyordu vicdanım rahat diye bir parça harika birşeydi :)

0|0
    0|0
    • Ölmemişiz diye bir şarkısı var bir de bir sinema filmine bilet almışım şarkısı ölüyorum şarkılarına ya :) gerçekten de dinlenilmesi gereken kişiler var haberimiz yok :)

• Teşekkür ederim dinliycem :)

• rica ederim :)

• 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nükleerbaşlıklı kız -kaç kere

pijama -tek dikişte

piston -azad

haydutun tüm şarkıları güzeldir.

0|0
    0|1
    • Teşekkür ederim harikasın hepsini dinliycem :)

• bence de adı fazla duyulmayanlar daha güzel müzik yapıyor. kasma derdi yok içinden geldiği gibi söylüyor.

• En güzel tarafıda herkesin ağzında sakız olmuyor :)

• Redd ve asfalt dünya bilinen gruplar aslında , tabi bilene .. Oldukça fazla dinleyici kitlesi var ..

piizde dinleyebilirsin

siyasiyabend ;) değişiktir, sokak müziği :)

0|0
    0|0
    • Şuana kadar redd ve asfalt dünya dinleyen hiç kimseyle karşılaşmadım açıkcası galiba buyüzden seviyorum :) piiz de dinliyorum ama artık eskisi kadar dikkatimi çekmiyor. siyasiyabendi deniycem teşekkür ederim :)

Yükleniyor...