Fetih 1453 filmi için görüşleriniz neler arkadaşlar?

benim görüşüm genel olarak güzel başarılı bir film gibi gözüksede fatihim istanbulu fethe ciktiğında mehter marşları çalınması lazım ben araştırdım o zman varmış fatih çıktığı zman çalıyormuş mehter marşını ve fatihin kılıç ustasını adam neredetyse alt edecekti o kadar kılıcı iyi kullanan hemen yıkması lazımdı o adamı.

Fetih 1453 filmi için sizin görüşleriniz neler arkadaşlar?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• gittim izledim.ulubatlı'nın fethi olmuş resmen.devletlü padişahımız ikinci planda kalmış.görsel efektler zayıftı bence.oyunculuklar başarılıydı.urban ustayı zindandan kaçırıyolar diye biliyodum ama evinden kaçırdı ulubatlı'yla arkadaşı.surlar parçalanıp şehre girildikten sonra ulubatlı önüne kim gelirse kılıçtan geçirdi.elinden geçen bazı askerler türk askeri kıyafeti içindeydi.böylesi filmler yapılması güzel.ilerde daha iyilerini çekeriz elbet.

0|0
    0|0
    • evet ona bende dikket ettim cok güldüm orda adam bizim askerleri de elden geçiriyor aynen insaallh cekeriz yine de aaşarılı bir yapım

Kızlar Ne Diyor 7

• Adamlar parayı kırdılar.Filimi yapanlar köseyi döndüler .Millet konuşsun dursun.Her fikire açık olmak gerek :)

0|0
    0|0
  • Beğendim güzeldi. Köstek yerine destek olmak lazım. Her tarihi film birebir gerçeği yansıtamaz adı üstünde film.

1|0
    0|0
    • yok biz destek oluyoz köstek değil perihan hanım de eleştiriyoruz sadece film tabiki güzeel biz de gurur duyuyoryuz filmimizle türklüğümüzle

• Senin için demedim ben. İnternette öyle yorumlar okudum ki. İnsanlar sapıtmışlar Fatih i Hürremin oğlu sananlar bile kalkmış nutuk atmış.

• anladım dogrudur önbilgi sahibi olmadan izleyenlerdir onlar belki de biz tarih dersinde bunları tarih hocamız anltaırken gözümden yaşlar dökülmüştü walla

• Beğendim. Ulubatlı Hasan'ın zina olayları olmasa da olurdu o devirde öyle bir şey olmadığı halde ne gerek vardı buna.

Ama genel olarak güzel IMDB den 8.5 puan almış demek ki yapınca oluyomuş.

0|0
    0|0
  • Ulubatlı Hasan ı neredeyse Fatih Sultan Mehmet den daha çok ön plana çıkarmışlar.. aslında tarihta Ulubatlı Hasan diye biri yaşamış mı o bile meçhul. Sadece bir kişi vücudundaki oklara rağmen surlara oku dikiyor bu kişinin de o olduğu rivayet ediliyor ama bazıları yanlış anlamış galiba...neyse yinede savaş efektleri ve verilen duygu güzeldi emeklerine sağlık!

0|0
    0|0
  • Gittim, gördüm, beğendim, bir daha gideceğim.

0|0
    0|0
  • ben begendımkım ne derse desın montaj harıç o ıstanbulu fethederlerken fsm nın ne kadar zorulu şartlarda bulundugunu vs gorunce gerçekten begenılmeyecek bı yanı benım ıçın kalmadı

0|0
    0|0
  • ben çok etkilendimm :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bence fena degildi ama bi kaç yer eksikti mesela haliç kısmı eksik olmuş kısa geçmişler orayı asıl savaşı orda kazanmışız birde en sonunda çocugu kucagını alıyor orası komik olmuş ama yinede güzel film

0|0
    0|0
    • aynen savaşı orda kazandık dogru diyonnnnn orası uzun tutulmalıyydı gemilerin halice indirilmesi gibiii

• evet kardeşim ben çizgi filmi vardı orda izlemiştimde orası uzundu burda kısa geçmişler

• YEMİNLE İLK SÖYLEDİĞİM SÖZ BİR HALK KÜLTÜRÜ ARAŞTIRMACISI OLARAK MEHTERANI COK BEKLEDİM 3 SAAT AMA OLMADI COK BÜYÜK EKSİKLİK BENCE !

0|0
    0|0
  • Tarihi hatalar olsa da böyle tarihi filmlere ilk adım atılması bakımından bu olumsuzluğu görmezden gelebiliriz.

0|0
    0|0
  • süper bi film.baş rol oyuncusu da akram olduğu için gönülden destekliyorum

0|0
    0|0
  • güzel ama eksiği çok fazla

0|0
    0|0
  • görsel olarak bakarsak süper.

0|0
    0|0
  • gitmedim ama evim de izlemesi tatlı oluyor :)) int e düşmesini bekliyorum:)

0|0
    0|0
    • ya öyle deme o kadar emek para harcıyorlar korsan izlemektense sinema başka ya ordaki atmosfer de başka yaniiii

• tek de gidilmiyor ki :)) en azından evde rahat oturup kalkıyor ve de içiyorum:)) ama sonuc itibari ile pek begenilmiş degil gibime geldi

• Beğenmedim.

0|0
    0|1
  • ben izlemedim. fragmanlarından falan abartılı buldum

0|0
    0|0
  • hic guzel bir film degildi

0|0
    0|1
  • gitmedim hiç giderim ilerleyen günlerde inş:(

0|0
    0|0