Sonu anlamsız biten filmlerden güzel olsa bile etkilenir misiniz?

Mesela film genel olarak güzel, hatta konu, işleniş, oyunculuk, ışıklandırma, açılar falan mükemmel.

Ama gel gör ki sonu çok saçma ya da çok kopuk bitiyor. İşte böyle olunca ben o filmden bir s*k anlamıyorum hatta sinirleniyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Malum konuda sana katılıyorum. Geçtiğimiz hafta CARRIE isimli film bende bu etkiyi bırakmıştı. Oysa giriş ve gelişme bölümleri oldukça etkiliydi lakin sonu çok bariz bir şekilde bayat tat vermişti.

Yani bir nevi baklava ve ardından diyet bisküvi gibi bir durum yarattı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Etkilenirim ama derecesi düşer. Örneğin Law Abiding Citizen filmi konusu ve gidişatı bakımından çok güzel. Fakat sonu rezaletti. Çok zeki bir adamı bir polisin çözmesi ve onun silahı (bombası) İle onu vurması çok saçmaydı.

0|0
    0|0
  • bir burukluk oluyor içimde , bir kaç saat kendime gelemiyorum.yinede o tür filmleri severim.

KADER adında bir türk filmi izlemiştim konusu baya sardı ama sonuca ulaşmadı film.sonra tesadüfen KADERden önce çekilmiş MASUMİYET isimli haluk leventin bir filmine rastladım.megerse KADER filmi MASUMİYET filminin kısa bir sahnesinin flashback iymiş..taşlar yerine oturuverdi.

0|0
    0|0
  • Harcadığım dk lara ve o filmi tavsiye eden,yükleyen kısacası emeği olan herkese kufredyorum.

0|0
    0|0
  • etkilenmem ben :)

0|0
    0|0
  • yani hayatında da bakış açın bu değildir inşallah

0|0
    0|0
  • filmin kalitesini son belirler bence.eğer sonu filmin kalitesi ile uyuşmuyorsa filmin kalitesini de aşağı çeker. ımdb puanları da sonu müthiş biten filmlerin daha yüksek oluyo.

0|0
    0|0
  • Zorlama bir mutlu sonla bitmesinden iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabi ki etkilenirim ama filmi film yapan bence tüm detayları bir şey tamamlanmayınca eksik kalır..

0|0
    0|0
  • film süper gidiyooo birden b*k gibi bir sonla hayal kırıklına uğruyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...