En sevdiğiniz film repliği nedir?

evett en sevdiğiniz film repliği nedir arkadaşlar sırf o sahne için bütün filmi tekrar izlediğiniz o sahne..?

Güncellemeler:
benim favorim PARDON' dan

Komiser: PKK'lı mısın?

İbrahim: Hayır, Ankaralıyım!

Komiser: Kürt müsün?

İbrahim: Hayır, Çerkes'im!

Komiser: Kimlerdensin?

İbrahim: “Şatıroğulları” derler…

Komiser: Hangi örgüttensin, onu soruyorum… bana keriz numarası yapma…

İbrahim: Bi numara yaptığım yok.O kerizlik ben de doğuştan beri var. Hiçbir örgütle ilgim yok.Beni adamdan sayıp alacak örgüte zaten ben girmem. O örgüt İbrahim’e kaldıysa örgüt bile sayılmaz.

0|0
6|12

En İyi Kız Görüşü

• "Omlet yapmak için, yumurtayı kırman gerekir."

"Hala Burdayım.. Ama Ne Kadar Sürer Bilmiyorum.. Bu Konuda Kimse Bişiy Söylemiyor Ama İyi Bi Haberim Var..Artık Ölümden Korkmuyorum.. Şu Anda Bayaa Yalnız Bi Yerdeyim.. Kimse Benimle Sevişmiyor..Sona Bu Kadar Yakınken Tek İstediğim Son Bi Kez Sevişmek..Dairemde Ponro Filmler, Kayganlaştırıcılar Ve Emunitrit Var.."

"Eğer Bi Tümör'üm Olsaydı; Adını Marla Koyardım.. Marla! Damağındaki O Küçük Çizik..Dilinle Oynamasan Hemen Geçer.. Ama Duramıyosun.. Oynuyosun.."

Fight Club çok sağlam...

0|1
    1|0
    • oradaki kocaman göüğslü adamlar psikolojimi bozdu benım ya...

Kızlar Ne Diyor 5

• "Yara izlere ruha giden yolun haritasi gibidir"

0|1
    0|0
  • bu mathilda'dan...

0|1
    0|0
  • Film repliklerinin komiklikleri benim için anlıktır. O an çok gülerim ama sonradan unuturum hatırlayamam ki..

0|1
    0|1
  • neden o nalet paltoyu giyorsun

-çünkü üşüyorum

0|1
    0|0
  • "Birinin sana 'Bir şey yapamazsın!' demesine izin verme. Hatta benim bile. Bir hayalin varsa onu koruman gerek. İnsanlar bir şey yapamaz ve senin de yapamayacağını söylerler. Bir hayalin varsa onu zorla al.” (Umudunu Kaybetme / The Pursuit of Happyness)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hababam sınıfında. Köylü Ahmet'in bütün sınıfa bağırdığı çağırdığı bir sahne vardı.

+Çarıklı sensin be

-Bana mı dedin ?

+Sana dedim. Sana sana sana hepinize,aşağılık rezil iğrenç yaratıklar onlar kalem istiyor kitap istiyor okul istiyor okumak istiyor. Onlara yardım edecek yardım eli uzatacağınız halde alay ediyor aşağılıyorsunuz.Oysa alay edilecek aşağılanacak olan sizlersiniz.Utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürürüm ama... Ondan da anlamazsınızki.

0|2
    0|0
  • Bana bak seni parçalarım :D büyükler filminden link

0|1
    0|0
  • polat abi ölmüş :) bu rebliği gördüğüm zamna filmi birdaha izlerim acaba ben mi yanlış izledim yanlış duydum çünki 10 senedir yaşıyor :)

0|1
    0|0
  • -Kızgınken karşıdakine ne yapacağını düşünürsün, sana ne olacağını düşünmezsin

+Öfke kavga için iyi değil mi?

-Hayır, bu duygusal içerikle ilgili öfke ile değil / Asla Pes Etme 2

"Bazen gereken tek şey 20 saniyelik deli cesaretidir" / Düşler Bahçesi

''Nefret ettiğimiz işlerde çalışıp, ihtiyacımız olmayan şeyler alıyoruz" Dövüş Kulübü

0|1
    0|0
  • Hayatım boyunca bacakları değil,elleri boynuma dolanan bir kadın aradım...

0|2
    0|0
  • guru:anne ben de uzaya gitmek istiyorum

gurunun annesi:üzgünüm evlat nasa artık uzaya maymun göndermiyor

describe me

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • yaşayan ölüler göruyorum aklıma bu geldi:)

0|1
    0|0
  • Ben elleri toprak değmemiş insanlar dan hep korktum ufaklık

0|1
    0|0
  • my name is KHAN and l*not a terrorist

0|1
    0|1
  • ve nöbeti şimdi bitti ;)

0|1
    0|0
  • " Dostum canın cehenneme "