S3 kullanıyorum usbyi pcye taktığımda telde ki resimleri pcde göremiyorm. Çift tıklarsam açılınca öyle görünüo

arkadaşlar s3 kullanıyorum telefona resim veya bişi atmak için usbyi taktığımda telefondaki resimleri pcde resim şeklinde göremiyorum yani illa resmi açarsam öyle görünüyor neden olabilir. ? Anlatamadım sanki ama umarım anlamışsınızdır.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aktarım modunu depolama modu seç hafıza kartını öyle daha rahat bakarsın resimlere

0|0
    0|0
    • hafıza kartım yok ki :D

• galaxy s3 te nasıl hafıza kartı olmaz en azından 512 vardır

• yok yani ben daha almadım :S

Erkekler Ne Diyor 3

• Yığın Depolama modunda olmadığı içindir. Bağlantı ayarlarından Dosya ya da Medya Aktarım değil de Yığın Depolama Modu'nu aktif edin. Yalnız bu durumda dahili hafıza erişimi kapanacaktır. Sadece hafıza kartına erişim olacaktır.

0|0
    0|0
  • Hafıza Kartında olduğu için okuma hızı düşük olduğundan resim şeklinde acmaz resimleri pcye kopyalayıp öyle açmanız lazım yoksa resimleri tek tek açarak bakmak zorunda kalırsıniz aynı durumdan müzdaribim :)

0|0
    0|0
    • ama benim resimler hafıza kartında değil ki :S ben mi yanlşbiliyorm acaba anlamadım ki. hafıza kartı almadım ayrıyetten yani çektiğim fotolar telefona kayıt oluyor diye biliyorm

• Tamam telefon hafıza kartı fark etmez

• Çok basit..

Ayarlara bak ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...