Yerim seni ÖSS nasıl bir kitap?

Tam olarak ne anlatıyor diye soramasak da nasıl anlatıyor?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben motive edici olduğunu düşünmüyorum. Erdal Demirkıran'ın üslubunu da çok itici ve fazla kendini beğenmiş buluyorum, motivasyon kitabı yazmaktan başka bir başarısı bulunmayan bir adama göre fazla özgüvenli, yani hangi aklı başında insan Dünyanın en akıllı insanı olduğunu iddia eder ki.

Aklımda kalan tek somut önerisi sınava hazırlanmadan önce yıl boyunca sana gereken tüm kalemleri, yeterli müsfette kağıdı, kitapları vs. bir arada alıp bunları tükettikçe amacına ulaştığını hissedip kendini motive etmendi, diğeri de tüm yıl boyunca test çözerken denemelere girerken bir antreman kıyafeti seçip sınava da bununla girmendi. Bunun dışında cidden elle tutulur somut bir öneri sunmuyor.

0|0
    0|0
    • Hadi koçum sen yaparsın aslanım tarzında bir kitap mı :)

• Kendine uygulayabilirsin bence çok ekstra birşey öğretmiyorlar, tempoölçer diye bir alet var orjinal ismini hatırlayamadım, belirlediğin hızla sağa sola oynayan bir ibresi var ritim tutturmak için müzik çalarken kafanıoynatmadan gözlerinle onu takip ediyorsun bir süre göz kaslarını alıştırmak için aynı şekilde sağda solda uç duvarlara bakıyorsun ritmik birşekilde, sonra metin okurken tüm satır, üst üste 2 satır birden görmeye filan uğraşıyorsun. Kitaplarla kartlarla filan da yapabilirsin evinde.

• Aslında öyoe hızlıyımdır ama anlama düşük oluyormuş gibi geliyor öyle olmadığını gayet iyi bilsem de.

Hatta bazıları fotoğrafik hafızaya sahip doğuyorlar. Yani bir sayfaya 1sn baktığında okumuş oluyor :)

• adı süpermiş fgdsgfs

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...