Televizyonda kaslı erkeklerin oynadığı Biscolata reklamının yayınlanmasından rahatsız mısınız?

Televizyonda kaslı erkeklerin oynadığı Biscolata reklamının yayınlanmasından rahatsız mısınız?

Hayır gerçekten doğruları söyleyin ama?

• Evet
    22% (4)14% (2)19% (6)Oy Ver
  • Hayır
    72% (13)64% (9)69% (22)Oy Ver
  • İzlemedim/İlgilenmiyorum
    6% (1)22% (3)12% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|19

En İyi Erkek Görüşü

• bence yanlış reklam ve eğer hedef kitle hanımlarsa yanlış yaklaşım. hani vücut geliştirmeyle ilgili bir reklam olsa spor aleti falan tam uyar ama bu reklama gitmemiş, biraz alakasız olmuş. güzel vücutlu kadınlar erkeklere hitap eder, ama bu reklam hanımlara hitap etmez belki iğrendirir.

Reklamcılar biraz amatör kalıyorlar bazen. bi ara küçük bir kız bebeği genç kız gibi giydirmişlerdi bi bez reklamında, tavırları falan öyleydi. bunlar yanlış. sonunda avrupada çocukların genç insanlar gibi giyindirilip onlar gibi tavırlar sergilemesini içeren filimler, reklamlar yasaklandı. bereket Batılılar bunu kavrayayabildiler. yoksa biz ses çıkarsak içimizdeki ucubeler farklı havalara girerlerdi...

1|0
    1|0
    • sevgilim bazen beni kıskandırmak için kullanıyor ben kaşımı kaldırıyorum kıskanıyorum... sonra taş gibi bi kıza mesaj atıp "iyidir bitanem senden naber" cevabını alınca o kıpkırmızı oluyo :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç rahatsız değilim .

1|0
    0|0
  • Benim dikkatimi bile çekmemişti insanlar biscolata biscolata reklamı diyip duruyorlar diye merak ettim youtube'dan izledim vallahi. yani öncesinde mutlaka görmüşümdür birkaç kez de hiç dikkatimi çekmedi.çekmez de zaten

1|0
    0|0
  • rahatsızlık duymuyorum desemde yalan söylüyo olacam:DDDDD

1|0
    0|0
  • Çok rahatsızım çıtayı çok yükseltiyorlar :)

1|1
    0|0
  • rahatsızım ama tek rahatsız olduğum o reklam ve hemcinslerim değil,dizilerde,haberlerde,magazin programlarında gördüğüm işittiğim karşı cinslerimle ilgilide rahatsızım,kadına Anneliği,Zerafeti,Kırılganlığı ve daha nice özelliklerinden ötürü duyduğum saygıyı muhafaza etmeme engel oluyorlar,kendimi eski kafalı olmak zamana ayak uyduramamakla suçlar hale geldim...

1|0
    0|0
  • değilim. yayınlasınlar tabi, zararı yok.

1|0
    0|0
  • Rahatsız değilim.Reklamın birinde denizden çıkıp kadına doğru geldikleri sahnenin sonunda kadın bacaklarını açsa daha yaratıcı olurdu.

1|0
    0|0
  • yemişim biscolatayı :) ilgilendirmiyo beni kaslı erkekler daha doğrusu erkekler ilgi alanım değil zaten :)

1|0
    0|0
  • Burda bayanlar rahatsız olduğunu söylemesinler şimdi,her bayanın hayelinde vardır öyle erkek tipi.

Benimde bi o kadar kaslarım var sayılır,onun için rahatsız olmuyorum =)

1|0
    0|0
  • Rahatsızım aynı reklamda çıplak kızlarda yayınlanirsa eşitlik sağlanmış olur

1|1
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0
  • Ben bile bakıyorum lan onlara :S

1|0
    0|0
  • walla ne yalan söyliim ben oğlanları! kıskanıyorum. fit oğlanlar.

1|0
    0|0
  • değilim..

1|0
    0|0
  • abartı buluyorum okadar... :P

1|0
    0|0
  • ben değilim. adamlar iyi yani =)

1|0
    0|0
  • hayır değilim yapacak birşey yok biz öyle bir reklamda oynayamayız öyle bir tipede sahip olamayız :)) türk erkeklerin bir çoğu o reklamda oynasaydı eminim realde havaları 1040 olurdu

1|0
    0|0
  • ben onlardan daha kaslıyım benden kimse rahatsız olmuyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hayır, değilim.

1|0
    0|0
  • baklava kasları falan sevmem ama reklamdan rahatsız diyilim hatta reklamı seviyorum bile...

1|0
    0|0
  • çok yapmacık duruyo şişme balonlar gibi cıx

1|0
    0|0
  • Yarı çıplak seksi kadınlar sürekli reklamlarda oynuyor kimsenin bişey dediği yok,erkekler oynayınca mı rahatsız olunuyor?Hiç de rahatsız olmuyorum.Kadınlar oynuyorsa erkekler de oynasın.

1|0
    0|0
  • evet.ilgimi çekmiyor açıkçası boya küpüne girmiş çıkmışlar.birde tv verdiği rutuşlar sağ olsun.

1|0
    0|0
  • İlginç bi' reklam ama bn pek hoşlanmadım :D

1|0
    0|0
  • Hayır mooda giresim geliyor :)

1|0
    0|0
  • tabiki hayır. kızlar nasıl teşhir ediliyorsa erkekler de edilsin bakalım nasıl oluyor.

2|0
    0|0
    • ama kadının teşhirciliği kocaaamaaannn bir sektör. seks sembolleri kadınlar. tabiki bereket tanrısını saymazsak :-)

• valla ben kadınlara da pek bakmam çünkü seks uyarısıyla ürün satmak p*rnoculuğun alt katagorisidir bence...

• İlgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • Avrupa yayininda gostermiyorlar, bizi mahrum ediyorlar :(

1|0
    0|0
  • Rahatsız değilim hatta Biscolata Mood - İspanyol çok yakışıklı diyebilirim. :))

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum, kızlar çok abartıyor bence.

1|0
    0|0
  • Bence çok iğrenç bir reklam ordaki erkeklerde bence gey

1|0
    0|0
  • evet o reklamı sevmiyorum..

1|0
    0|0
  • Değilim.

1|0
    0|0
  • daha izlemedim. :S