" Fetih 1453 " filmi için internetteki karalamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

" Fetih 1453 " filmi için internetteki karalamalar hakkında ne düşünüyorsunuz?

www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2012/03/01/filmin-notunu-dusuruyorlar. Ben şahsen kendi adıma görev edindim. Madem onlar imdb de filmi kötülemek adına puanı düşürüyorlar. Bizde filmin hakkını verelim ve puanı tekrar çıkaralım. sanırım direk linki bu link eğer beceremediysem. bu linkten girip link Fetih 1453 yazın. Filmi bulunca oyunuzu verin. Üyelik isteyecek sizden. Ya sitenin kendine. üye olabilirsiniz. Ya da Facebook ve Google üyeliklerinizle giriş yapıp oyunuzu verebilirsiniz. Duyarsız kalmayalım arkadaşlar. Teşekkür ederim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• b.k at izi kalsın olayı diorum bu karalamalara. ya da çekemeyenler var. ya da birileri ortalığı karıştırmak istiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• biz bugün gidicez izlemeye çok merak ediyorum filmi...

izledikten sonra oy verebilirim...

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yorumlar gereksiz derecede ağır eleştirilecek yerleri var fakat genel olarak başarılı buldum ben filmi

0|1
    0|0
  • genel olarak küçük ama türk sineması için büyük bi adım olmuş..emeğe saygı!

0|0
    0|0
  • ben bu filmi hiç sevmedim, duyarsız kalmasam 4.0 verecem, duyarsız kalsam film açısından daha iyi sanırım:)

0|0
    0|0
  • ben buna açıkçası internette filmi izlemeden veya dvd sini alıp da izlemeden yorum yapamam.

0|0
    0|0
  • Tarihin en önemli olaylarından biri olan İstanbul'un fethini, saçma sapan, gerçeklikle alakası olmadan, görsel efekti göze çok batan ve sırıtan bir filme artı oy vermem. basarım eksiyi.

0|0
    0|0
  • duyarsız kalmadım ve 5 verdim. inan 5'i bile haketmeyen bir film.

0|0
    0|0
  • izlemedim, abartılı bir film zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...