Aynı gün içinde farklı tarzda müzikler?

Aynı gün içinde dedim ama bazen aynı saat içinde birbirine zıt iki müzik tarzı dinlerken bulabiliyorum kendimi, biri dur oturak diyor diğeri kalk gidek diyor. :D Önce yöremiz Türkülerini dinlerken bir anda heavy metal dinlerken yakalıyorlar beni. Tekno, pop...Bu herhangi bir ruh hali bozukluğu falan gibi bir şey değil dimi? :D Sizlerde de olabiliyor mu?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şey bende de var , System of a down dinledikten sonra Mabel dinlediğim oluyor :D

1|0
    0|0
    • Gene onlar yine yani yakınca, yakın olmasa da enstrüman biraz yakın :) abes kaçmıyor, sen Neşet Ertaş ya da Nurettin Rençber dinledikten sonra System of a Down dinledin mi peki, ben bunu yaptım :D Hem de 15 dk arayla :D

• Öyle avutalım kendimizi öyle olsun ;)

Erkekler Ne Diyor 6

• nadir olur bende

1|0
    0|0
  • dalgalandım duruldum en son sana vuruldum dinle bir de

1|0
    0|0
  • o normal bende karsık takılıyorum ise giderken serviste türkü dönerken pop eve dönüp bilgisayarı acıyorum enstrümantal,metal falan yatarkende bir arabesk cakıp günü tamamlıyorum

1|0
    0|0
  • Sabah Senfoni metal ile gün başlar. Öğlen dubstep zamanı, eve giderken akşama doğru, alternatif,brutali metal yatmadan önce klasik müzik. Rakı içilen ortamda Gönül Yazar felan.

1|0
    0|0
  • youtube etkisi diyoruz buna , komik video ararken bir anda liseli kızlar kudurdu başlık videolarda bulurdum kendimi ben de :)

1|0
    0|0
  • Evet günün belli saatlerinde daha hareketli sonraları daha slow parçalara doğru gidiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Değil bende de oluyor şu an Jingle Bell Jingle Bell dinliyorum :D Birazdan La isla Bonita açarım :D

1|0
    0|0
  • hepımız yasıyoruz bunu.

1|0
    0|0
  • 1 saat önce arabada yabancı pop dınlıyordum sımdı bunu link

1|0
    0|0
Yükleniyor...