Hemcinslerim toplu tasima araclarinda namusunuzu nasil muhafaza ediyorsunuz ?

Soru gayet net. Az once binerken otobuse bir kac erkegin dayatmalarina maruz kaldim direk kendimce gelistirdigim koruma pozisyonunu kusandim. Capraz durdum. Siz napiyosunuz ?

Güncellemeler:
Kizlardan cok erkekler cevap vermis . Sunu anladimki bazi kizlar harbi tacizi hakediyor. Sucu bayanda aramak nedir ya ? Ben ilk toplu tasima tacizine 13yasimda ugradim . O ara nasil davetkar giyinebilirdim . Buyuk muamma

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Sen namusunu o yolla muhafaza etmiş olmuyorsun ki. Daha çok onların yaptıklarına göz yumuyorsun. Ben olsam basarım tokatı.

0|0
    0|0
  • Bu nasıl soru? Sanki toplu taşıma aracı değil, toplu tecavüz aracı, lütfen daha düzeyli sorular sorun.

1|0
    0|0
    • Kiz olsan senide gorurduk

• Bayanların toplu taşıma araçlarında birçok abazan tarafınedena tacize uğradığı doğrudur. Asla tasvip edilecek bir durum değildir ve şiddetle kınıyorum. Ben sizin soruyu soruş tarzınıza karşıyım hanımefendi.

• bu ülkede kadın olmak zor

0|1
    0|1
  • hay sizin namusunuza sanki dünyada tek kadın sizsiniz...

0|0
    1|3
  • çantalarını kafaya vurarak saldıran olursa biber gazı

0|0
    0|0
  • Teneke bağlıyor uz. Bize de dayayan lar oluyo amk.

0|1
    0|0
  • maganduslar heryerde.

0|0
    0|0
  • maruz kaldıgın zaman host de cekilirler;)

0|0
    0|0
    • Cohhh galabalihhh napahh diyolar

• Su zamana kadar bir insan evladi yer vermedi . Abim otruyor ben ayakta gidiyorum bazen. Adalet was here

• sonumuz hayr olssun

• Bende kadın kızlardan kaçıyorum onlar yaklaşıyor arkamı dönüyorum bu sefer popoyu elliyorlar bende madurum :)

0|0
    0|0
    • oyy kıyamam sana döverim onları:D

• farkında mısın ? batı orası:D

• sen nereye gidiyorsun o zaman :)karıştı hemşerim her şey:

• Allah ıslah etsin oylesi tipleri...

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • yapacagın tek sey öyle bir durumda susmayacaksın

adama ters ters bak gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Yalnız birde arkaya doğru yapışıp bizi taciz edenleri ne yapacağız. Dün otobüsün orta kapısının oradan ortadaki cama yapışana kadar kaçtım. E insaf. Abazalık kızlarada mı sıçradı?

0|0
    0|0
    • Vur agzinin ustune. Ya da sende bir yontem gelistir

• He taciz etme diyeyimde birde kız üste çıksın sen beni ettin diye :) Hayır birde istemsiz hareket eden bir uzva sahibiz ki buda istenmeyen yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebilir.

• youtube.com/watch?v=yH8QdPEw4yA

0|0
    0|0
  • Ben asla oyle seyler yapmam sapik insan yapar onu ama karsimdaki insan bazen bilerek yapisiyor bana

0|0
    0|0
  • dayatmalarına derken haha :D abiler tesisatçımyıdı

2|0
    0|0
    • Ahahsgahs

• kusura bakma dayanamayıp patlattım espiriyi :D ama cidden çok kötü bir durum hani bazıları istiyor hak ediyor ama.. arada sizde karambole gidiyorsunuz

Kızlar Ne Diyor 7

• Bikaç yıl önce sokakta yürürken gölgesinden arkamda biiri olduğunu farkettim tam bana sarılmak üzereydi ki dönünce afalladı yanımda bir kız arkadaşım daha vardı demediğimizi bırakmadık.Suratına vurdum bir kaçtane kez suçluluk psikolojisiyle hiç bişey yapmadı sonrada şikayetçi oldum. İfademdede sarıldı dedim çünkü niyeti oydu diğer türlü şikayetimi saymayabilirlerdi.3 yıldır sürüyo dava bişey olcağı yok gerçi.Ama tacizden suç kaydı var artık.

Otobüstende çok adam indirmişliğim var asla susmam benim huzurumu bozucak adamın ebesini bellerim.

Susmayın herşeydende tırsmayın bir can borcumuz var sonuçta nedir yani?

Ses çıkarmayanlar sessiz kalanlar hakediyo valla bence sende çapraz durmaktan fazlasını yap kardeşim.

4|0
    0|0
  • Arkadaşım toplu taşıma araçlarını siz toplu seks aracımı sanıyosunuz .

0|1
    1|1
    • He canim biz gelip dayayin diyoruz

• o tip durumlarda yüksek sesle beni taciz etti de gerisini halka bırak onlara teslim et

0|1
    0|0
  • Ben hiç tacize uğramam valla. DAvetkar giyiniyosunuz demek ki.

0|0
    1|0
    • Ya ya tabi kis gunu gogus dekoltesi giydim

• genel konuştum ben arkadaşım. Ayrıca adam sapıksa az darda giysen dikkatini çekrsin.

• Ne çektin be gizli?!

0|3
    0|0
  • Dönüp tokadı patlatıyorum tekme felan ağız burun :D :D

0|1
    0|0
    • Elimi kaldirsam 5-6 kisiye carpar o derece kalabalk

• O zaman kulagına yaklaş vee en ağır küfrü et veya başka bisey :D

• Kavanoza koyuyorum ben, kucagımda tasıyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...