İstanbul-Antalya 4 saat olacakmış. İnandırıcı mı?

yok artık daha neler diyorum. siz inanıyor musunuz?

link

0|0
9|15

En İyi Kız Görüşü

• İstanbul trabzon arası kaç saat?

Bir de ne zaman tamamlanmış olacak

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• sabah haberlerinde okudum nette. Olur neden olmasın ;)) hem olması daha ıyı ohh 12 saat otobus yolculugundansa 4.5 saat trenle gitmek daha guzel.. Hem ucak korkusu olan vatadaslarımız ıcın de büyük bir kolaylık olmus olur.. Umarım gerçekleşir

0|0
    0|0
  • biraz zor sanki

0|0
    0|0
  • durmak yok yola devam hedef 2023:D:D:D:D

0|0
    0|0
  • Why not?

0|0
    0|0
  • Bursa bile 4 saatken güldüm buna açıkcaası :D

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • saatte yaklaşık ortalama 160hız hızlı tren bu ya gider

0|0
    0|0
  • uçak en iyisi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• belli olmaz. toroslarda bi sürü tünel açmaları lazım. herşey düzgün yapılırsa olur. imkansız değil.

isviçrenin her yerine tren gidio dağlık olmasına rağmen, bizde niye olmasın?

ayrıca hızlı trenin hızının daha da artması lazım.

burdakiler 200 yapıo, almanya'daki normaller 200 yapıo expressler 320 yapıo.

imkanımız var, yapılsın artık geç kalındı.

0|0
    0|0
  • uçakla amerikadan tr 4 saat mümkün olurken antalya istanbul arası 4 saat olabilmesi cok normal,lakın bu dedıgım sıstem sanırsam şu an uygulamada degıl ucak atmosferın dısına cıkıp surtunme cok dusuk oldugundan atmosfer dısından tr ye geldıgınde atmosferden tekrar dunyaya gırıs yapıcakmıs...

0|0
    0|0
  • antalya toplam ne kadar uzaklıktaki böyle trenler var bizi yemiyorlarsa gerçekten hızlı tren olacaksa ve raydan çıkmayacaksa bu mümkün

0|0
    0|0
  • Google'dan baktığım kadarıyla İstanbul Antalya arası 724 km -ki bu da mevcut otoyollar üzerinden. Hızlı trenin saatte 250 km'ye kadar çıkabildiğini düşünürsek kabaca 4 saatte 1000 km gitmesi mümkün.

Yani mümkün. Fakat hızlı tren alt yapısının büyük kısmını Çinlilerin yapıyor olması düşündürücü.

0|0
    0|0
  • yaparlarsa olur

1|0
    0|0
  • neden olmasınki

0|0
    0|0
  • Böyle şeyler yeni çıktığında en az 2-3 sene beklemelisiniz. Deneme tahtası olarak bok yoluna gitmek istemem göz göre göre. Antalyaya gidiceksem illa araba kiralar öyle giderim o da olmadı uçak fiyatları uçuk değil artık öyle 1 saatte uçakla giderim.

0|0
    0|0
  • link sadece bunu izleyin

o zaman kaç saat olacagını görebiliriz :D

0|0
    0|0
  • hızlı trenle, düz bir güzergah secilirse neden olmasın

0|0
    0|0
  • iyi bol bol gideriz

0|0
    0|0