Bi ingiliz, bir fransız, bir alman bir de laz bir araya gelirse ne olur?

fıkra olur . var mı güzel fıkralar bildiğiniz ? detay kısaysa uzatırız işte.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Borç

Nasreddin Hoca fıkralarıNasrettin Hoca pazarda zeytin satıyormuş...

İki üç sokak ileride oturan yarıbuçuk tanıdığı bir kadın gelmiş.

Kadın: - Zeytinin iyi mi?

Hoca: - Tadına bak.

Kadın: - Ben orucum.

Hoca: - Madem oruçlusun zeytini al git parasını sonra ver.

Hocanın birdenbire aklına düşmüş; Ramazanlık değilmiş çünkü...

Hoca: - Tuttuğun oruç ne orucu ki?

Kadın: - Üç sene önceden borcum vardı da onları tutuyorum.

Hoca tam zeytinleri veriyormuş vazgeçmiş...

Kadın: - Biraz önce al git dedin ne oldu da vazgeçtin Hoca?

Hoca: - Get anam get... Allah'a olan borcunu üç senede veriyorsan bizim borcu ne zaman getirirsin kim bilir.

0|1
    0|0
  • Bir Amerikalı, bir İngiliz, bir Fransız, bir Alman ve temel sadece cep telefonlarıyla ıssız bir adaya düşmüşler... Amerikalı hemen cep telefonundan FBI’ı aramış ve “Bir operasyon yapıp beni hemen bu ıssız adadan aldırın” demiş...

İngiliz durur mu, o da cep telefonundan Dışişleri Bakanlığı’nı aramış hemen ve onlara düştüğü adanın yerini tarif edip, “Bir kurtarma timiyle gelip beni burdan kurtarın” demiş...

Fransız cep telefonundan sevgilisini aramış ve ona: “Benim burada yeni birini bulma şansım yok Nicole, sen orada ne kadar da şanslısın, nasıl olsa yakında görüşürüz, seni çok öpüyorum” demiş.

Alman cep telefonundan patronunu aramış ve ona: “Efendim ben bir ıssız adaya düştüm ama çalışmam gereken tüm dosyalar yanımda, çalışmaya burada devam edeceğim, işleri sakın merak etmeyin” demiş.

Sıra temele gelmiş... temel de cep telefonunu eline almış ve çevirdiği numarayı bir kez çaldırdıktan sonra kapatıp şöyle demiş:

“Enayi miyim ben yaaa, onlar beni arasın arkadaş!..”

:D

0|1
    0|0
  • Bilemiyorum , 3. dünya savaşı olur .

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Genelde aynı fıkrada adı geçen karakterler.

0|1
    0|0
  • ingilazca olur

0|1
    0|0
  • temel otelin birine yerleşmiş. bir gün sonra da üst kata bir metal grubu yerleşmiş. adamlar her gün bangır bangır müzik çalıyorlar ve temeli uyutmuyorlar. temel çıkıyor yukarı ne yapıyosunuz lan diyor. bunlarda abi bir hafta sonra konser var deneme yapıyoruz diyor. temel tamam diyor gidiyor. adamlar her gün bangır bangır müzik çalıyor, temel de hergün adamlara gidip ne yapıyorsunuz lan diyor. adamlarda her gün abi deneme yapıyoruz diyor. bir gün temel yukarı çıkmıyor. adamlar merak ediyorlar ve temelin odasına iniyorlar. bir bakıyorlar temel mastürbasyon yapıyor. adamlar temel abi napıyosun ya diye soruyorlar. temel de bu gün deneme yapıyorum yarın ananızı şeyyapacağum diyo.

0|1
    0|0
  • ingiliz, fransız, alman, laz ve italyan uçakta gidiyorlarmış. ingiliz,fransız,alman,laz bir araya gelmiş ve italyana sen yenisin geliba demişler :)

ben daha iğrencini bulana kadar en iğrenci bu :))

0|1
    0|0
    • :) doğru italyanı bende ilk kez gördüm.

• bende ilk kez gördüm, zaten italyanda demişki ben yanlış geldim galiba :))

Yükleniyor...