Ahmet Ümit'in "Beyoğlu'nun En Güzel Abisi " romanını okudunuz mu? Baskomser Nevzat sevmeyen var mı?

Ahmet Ümit'in "Beyoğlu'nun En Güzel Abisi " romanını okudunuz mu? Baskomser Nevzat sevmeyen var mı?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• okumadığım hiç bir kitabı kalmadı neredeyse derken son kitabı yayınlandı. Aldığımda pişman olmayacağımı düşünüyorum ne de olsa diğer kitaplarındaki gibi akıcı bir anlatıma sahiptir, okurken yaşamazsan bir kitabı boşuna okumayacaksın derim. Ahmet ümit bütün kitaplarında başarmış bunu bence o yüzden b. Nevzat bu kadar seviliyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ahmet Ümit seviyorum ben Beyoğlu Rapsodisi, İstanbul hatırası, Beyoğlunun en güzel abisini okudum. adam yazıyo bende okuyorum :)

1|0
    0|0
  • dün akşam metroda reklamını gördüm güzel bir kitaba benziyor ama vaktim yok işte

Aşk yaşamı; cinayet, ölümü sıradanlıktan kurtarır.

0|0
    0|0
  • okumadım,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,

0|0
    1|0
  • okumadım

0|0
    0|0
  • Ahmet umitin baska bir kitabjni okudum. Eski sevgilim hastasidit, en iyi kitabi bu surukleyici vb seyler dedi hic begenmedim. Bi kitaptan beklentim farkli olabilir. Surukleyici olmali.. soru neydi ben nereye geldim..

0|0
    0|0
  • okumadımda türkiyede polisiye yazan kimse yok osman aysu okuyorum memnun değilim ama polisiye hastası oldugun iç.in okuyorum

0|0
    0|0
    • Hop-çiki-yaya polisiyeleri

Emrah Serbes kitapları?

• emrah serbeste aynı türkiyede polisiye yazabilen yok zevk almadan polisiye hayranı oldugum icin okuyorum

• ahmet ümit şeytan ayrıntıda gizlidir ve babı esrar güzeldi

0|0
    0|0
  • İstanbul hatırası güzeldi.

0|0
    0|0
  • harika bir kitap yani 10 üzerinden 10 derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• komser Nevzat sevilmez mi:)

yeni kitabının çıktığından haberim yoktu teşekkürler temin edip okuyacağım hemen:)

1|0
    0|0
  • Halihazırda okuyorum, bu adam bir harika! İstanbul Hatırası'nda tanışmıştık Başkomiser Nevzat ile, bir roman karakteri bu kadar doğal duygularla anlatılabilirdi ancak. Utanmadan bir de Ahmet Ümit'in Arthur Conan Doyle'dan daha güzel bir dili olduğunu iddia ediyorum.

1|0
    0|0
    • eğer ingiliz dili edebiyatı öğrencisi değilsen yahut bir ingiliz ve sir arthur conan doyle'u türkçe okuduysan ahmet ümit'le kıyaslama bile iki farklı ana dilde verilmiş eserler sonuçta nasıl ki yabancı dildeki bir şiir türkçeye birebir çevirilemiyosa romanlarda öyledir :)

• Çok mantıklı, 3 ay önce aldığım Sherlock'un orjinal versiyonuyla karşılıklı birbirimize bakıyoruz, Ahmet Ümit'i bitireyim de bir de onu okuyayım madem.

Yükleniyor...