Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye çıkmak istiyorum, babam saçmalama diyor. Bu durumda ne yapılır?

selam şimdi soracağım soru çok komik bence. babama diyorum ki sevgili babacığım sesimi beğeniyorum ve yetenek sizsiniz türkiyeye çıkmak istiyorum ne düşünüyorsunuz bu konuda

cevabı: (gülerek) yok kızım saçmalama akrabalar ne der sonra bize gülerler

not: bu durumda ne yapılır sevgili dostlar yeteneğimin içine ediliyor yani

Güncellemeler:
yok ya 1.olmayı istemiyorum ki sadece o sahne heyecanını tatıcam bi de sesimi duysunlar

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Sesine güveniyorsan bence bu işin okuluna git gerçekten iyi sese sahipsen ınan ki yarışmada alacağın yoldan çok daha fazla yol alırsın . Oradakiler müzikal anlamda hiçbir varlığı olmayan kişiler onların sesin güzel dese ne olur demese ne olur .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• ne yeteneği ne yarısması bırakın yav...

agzından osuruk sesi cıkarabiliyorsan, arabesk rap gibi coluk cocuk isiyle ugrasıyorsan, iki kıvırtmayı ögrenip süper dansettiğini sanıyorsan, kabız gibi kendini sıkarak zenci gırtlagıyla ingillizce sarkı söyleyebilyorsan git tabi :) sacma yarısma ve kendini yetenekli sananlarla dolu

0|0
    0|0
  • çık çık

0|0
    0|0
  • kizum otur aşaha darlatma beni :))

2|1
    0|0
  • çıkıp ne yapacaksın?..popüler olma hevesiyle, kendini harcatma böyle şeylerle.. madem yetenekli olduğuna inanıyorsun, konservatuar' a gitmeyi deneyebilirsin..

1|0
    0|0
    • e gidiyorum zaten

• konservatuarda bi b*k olmuyor ünlü olmak lazım

• nabıcan kokainman mı olucan ünlü olunca ? kafan yanlış yerlerde, uyandırayım seni :)

• Ben rapciyim çikmak istiyorum yani geneL oLarak ünLü Biriyim çoktandır gözükmüyorum çalisiyorum harcamaya dewam etmek istedim yani..!

0|0
    0|0
  • çıkmalısın önce amatör videolarını paylaş zaten meşhur olursun artık büyük sanatçılar Underground şeklinde meşhur oluyorlar

0|0
    0|0
  • Yetenek sizsinizde bir şarkı söyleyen kişinin birinci gelmesi nerdeyse imkansız.

1|0
    0|0
  • çoğu kendine güvenerek çıkıyor oraya görüyoruz sonucu .d bi ses kaydı falan koysaydın keşke

0|0
    0|0
  • Bencede çıkma saçma bir program

0|0
    0|0
  • Hiç Nuri Alço nun eski filmlerini izlemedin mi sen evladım

0|0
    0|0
  • ses yetmez, guzellıgıne de guvenıyorsan hiç durma, yoksa otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
  • ses kayıtların varsa link eklesene..merak ettim sesinin rengini.bide hangi tarz söylüyorsun?

0|0
    0|0
  • bekle biraz seneye o ses türkiyeye katılırsın babanı da ikna etmek için süre olur önünde

0|0
    0|0
  • demekki akrabalar gülmeyeydi türkiyenin en yeteneklisi sen olacakmışın bak sen şu işe :I

0|0
    0|0
    • saçma sapan konuşma lütfen ben türkiyenin en yeteneklisi olmak istiyorum mu dedim lalesi

• kafasında beyin yerine saman olan sivilceli ergen kardeşim hiç çabalama senin ayarına düşmeyecem

• sker giderim

• baban haklı akrabalara ne dersiniz

0|0
    0|0
  • şşş akrabalar ne der sonraya sen buraya soru sorarken akrabalara danıştın mı bakiyim :))

0|0
    0|0
  • katıl bence hemen

0|0
    0|0
  • eğerki yeteneksizsiniz programında başarılı olursan gülmezler eğerki olamazsan çok kötü performan sağlarsan baba evine dönme birdaha :)

0|0
    0|0
  • o ses türkiyeye çık :D yetenek sizsinizde şarkı söyleyenleri direk geçiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Başvur.

0|0
    0|0
  • sesin sandığın kadar güzel değil demek ki

0|0
    0|0
  • Zaten sesin guzel olsda orda birinic olman imkansiz..simdiki sanatcilarin ise pek degeri yok

Bence hobi olarak sarki soyle

0|0
    0|0
  • git ve sahneyi gümlet yavrum.

0|0
    0|0
  • katilmak istiyorsan katil.

0|0
    0|0
  • Overdoze a katılıyorum. Konservaruara git. Sonra adını duyurabilecek şeyler yapabilirsin zaten.

0|0
    0|0
  • emrivaki yap.

0|0
    0|0
Yükleniyor...