İzmir de cadde ve sokaklarda göl olmuşş

Bunun sorumlusu chp mi yanii ? Neden chp ye karşı ayaklanmış bu İzmirliler

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• izmir çöplük gibi şehir..belediyesi berbat..chp ile alakası yok bir şehirin belediyesi çalışmıyorsa her zaman belediye suçlanır..akp chp farketmez..resmen çöplük yatağı izmir..

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• CHP'ye her seçimde oy atan İzmirliler bile bilir CHP'nin İzmir belediyesinin ne kadar balarısızı olduğunu aslında chp'liler sürekli ak partilileri yolsuzluk yapmakla suçlar ama chp'li belediyelere oy verenler bile belediyecilikte en çok hizmeti AK Parti kadrolarının verdiğinisöyler ne ilginçtir ki CHP hiç yolsuzluk yapmamasına belediyenin parasını cebine indirmemesne rağmen hizmet yapamıyor ama AK Partili belediyeler o kadar yolsuzluk yapmalarına rağmen hizmet yapıyor nereden buluyorlar o kadar parayı :D

0|2
    1|2
  • Merkez ödenek vermez ise gerekli yatırımlar yapılamaz. Çünkü alt yapı yatırımları belediye kendisi yapmak zorundadır.

0|1
    0|1
  • Ne kadar hiçbir partiden haz etmesem de bu ödenek olayı faso fiso. Belediyede particiliğe karşıyım. İzmir Türkiye'nin 3. büyük şehridir yani;

Ankara'dan az Bursa'dan fazla bir ödeneğe sahip. Ama mantık geçen seçime kadar İzmir'de nasılsa muhtarın eşeği bile aday olsa kazanır gözüyle çok bir şey yapılmadı,geçen seçimde de akp ile aralarında %5 oy kalınca fazla çalışmaya başladılar.Koskoca İzmir'in klimalı otobüsleri yoktu ya 1-2 sene öncesine kadar; tek tüktü.

Gelelim parti muhabbetine,aynı yağmur İstanbul'a yağsın gene aynısı olacak,ülkece herkes günü kurtarmaya bakıyor,kısacası hep gelişmekte olan bir ülke olarak kalacağız

0|1
    0|2
  • Sorumlusu chp, tabıkıde, İzmir hıc gelısmıyor alt yapı sorunu var. Bılıyorlar Ama Müdahale etmıyorlar. Vatandaslara yazık

1|1
    0|2
  • hadi o doğal afet japonya karşı koyamamış...

istanbuldaki felç olan trafiği akapeden mi sorak gardaş nidekk

0|1
    0|1
  • Akp yağmur duasına çıktı anlaşılan.

1|3
    0|2
  • izmir buyuk şehir belediyesi chp lidir. hizmet yapmasa olacaği o olur. halkta ayaklanır.

1|1
    0|2
  • belediye baskani yüzünden sanirim o chpnin üyesi.

0|1
    0|0
  • Şu veya bu parti olmak değil işin özü.Ankarayı da geçen sene vurmuştu yağmur.Araçlar köprü içinde sulara gömülmüştü.Yaşadığım şehirde yüzde 70 gibi bir oyla akpli belediye başkanı var.Her yeri -alsfatları, kaldırım taşlarını sök tak yaparak birilerini sürekli zengin ediyorlar.Vicdan meselesi belediyenin çalışıp halka hizmet etmesi.İşini adam gibi yapmayan bütün partiler benim gözümde aynıdır.

0|1
    0|1
  • Belediyenin sorumluluğu var ama sonuçta afet. Canı yanan sorumlu olarak ilk olarak yerel yönetimi görecektir, kısmende olsa haklılıklarıda vardır. Olay soğuduktan sonra aklı selimle değerlendirirler.

0|0
    0|0
  • Herhalde chpdir..

Niye Akpnin olduğu yerleri sel basmıyor ?

Allah bu memleketi cenabetlerin eline düşürmesin

0|4
    2|1
  • hayat senin anladığın gibi parti mücadelesi değil siyaset aslında parti ve ideoloji meselesi de değil çocuk boş ver

0|1
    0|0
  • istanbul Ankara vs. farklı şehirlerde geceden sabaha kadar yağmur yağdıgında ya da kışın kar yagdıgında farklı manzaralar izlemedik sadece chpye yüklemek olmaz

0|1
    0|1
    • aynen bende onu anlamıyorum, her yere yağıyor yağmur ama İzmir de olunca niye böyle tepki veriliyor, açıkcası İzmir halkına kızdım, oy verdiği partiye bir sürü laf söylüyorlar sanki silah zoruyla verdiler oyu. Beğenmiyosan git akpye oy ver de düzeltsin o zaman

• konuyla alakalı olmadığımdan soruyorum, sorumlu kim ki bunlar chp ye yüklenmiş?

0|0
    0|1
  • Cünkü AKP sadece kendine ait yerleri destekliyor, öyle kisi bu Erdogan. Ona Oy vermeyenleri kendi halki olarak görmüyor.

Bu nedenle Izmir alt yapi konusunda biraz geri kalmis.

0|1
    0|2
  • su chp lilerin yuzu gulmedi gitti tarihin tozlu raflarina karismasi an meselesi

0|2
    0|1
  • belediye baskanı chp li olup butun projeler fos cıkıp birde belediye gorevlerini yapmadıgından halk magdur olursa ayaklanmaları normal bir toplu ulasımda sıkıntı az ondada bugun yagmurdan korkup ne kadar eski otobus varsa onları sefere koydular yenilere bişe olmasın diye herkes gec kaldı gitceği yerlere kağnı gibiler mubarek 20 dakikalık yolu 50 dakikada zor gitti..

0|0
    0|1
  • Bunun sorumlusu Miko. Ayarı yok. Yine donduk amk.

0|0
    0|1
  • demek ki çalışmıyolar ben askerliği izmirde yaptım köy gibi ya

0|1
    0|1
    • köymü görmedin bir ayağın çukurdamı :D

• la git ya buca şirinyerdeydim ama bir çok yerinide gezdim ne öyle la her yer tepelik felan ayrıca izmirin halkı bile gelişmiş köy diyo :)

• Tabi ki Ak partinin sucu! Neden izmiri alamiyor da bizi sefalete terk ediyor! Cok kizginim cok :)

0|1
    0|2
  • C.H.P Nin Yönettiği Illeri Ve A.K.P Nin Yönettiği Ilerini Bi Karşılaştır.

0|2
    0|1
  • problem partiler değil..izmir yansa da oyu başkasına gitmez..belediyeyi idare edenlerle problem..

0|1
    0|0
  • yılmaz büyükerşeni izmire aday yapmak gerek.

0|0
    0|1
  • kim olacak peki sorumlusu?

iyi olmus bilincli halk

0|0
    0|1
  • Yahu müsade edin de işin başına bilen birisi geçsin artık. :D CHP'nin şu anki durumunu hocamız çok iyi anlatıyor:

link

0|1
    0|1
  • ahahahahaha.)

0|1
    0|0
  • bu aksam servisten gecerken tepecikteki alt köprü o neydi yaaaaaaaa birde aks komple suyla dolmusss hayatımda böyle bişi görmedim iyi ki kordona gitmemişim :)

0|1
    0|0
  • Ben de haberlerde gördüğümde "Tayyip'ten nefret ediyoruz ama al işte İzmir'de CHP var görüyoruz. Her yeri sular seller almış götürüyor" dedim valideye. O da "Tamam da çok çok az ödenek gidiyor İzmir'e." dedi.

Mantıklı geldi.

1|1
    0|1
    • Validen dedikten sonra gelmiş aklınaa amaa :D

• belediye başkanı chpli değilmi :) doğaldır

0|1
    0|2
  • öleymiş haberlerde gordum bu nasıl altyapıdır yav:) metrekareye 60 kg

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İzmir "gavur" olduğundan mütevellit sayın iktidar kendi haline bıraktı şehri. İstanbul'un her yerini demir ağlarla örerken İzmir metrosu kendi imkanlarıyla 7 yıldır 1 durak ilerleyebildi sadece. Kazdıkları yeri doldurmadan, yıktıkları yeri yapmadan bırakıyorlar öylece. Güç ve para iktidarda. Alamayacağı şehre vermiyor maalesef. İzmir'in her yağmurda göl olmasının sebebi altyapı yetersizliği. Belediye fukara olduğundan çözüm bulamıyor buna. Sorumlu kim kendiniz karar verin artık. İstanbul'da yaşayan bir İzmirli olarak bu sonuçlara ulaştım ben karşılaştırarak.

0|2
    0|0
  • ank.da iki damla yagmurda gölcükler oluşuyor sokaklarda ama kimse akp ye karsı ayaklanmıyor darısı basımıza

1|1
    0|2
  • Odenegin partiyle alakasi yoktur bu biirr nufusa gore baglantisi vardr iller bankasina gider.. İzmir tropikal iklim yagmuru hesap edip ona gore yapmalari lazim alt yapi igrenc, muhendslik belediyecilik berbat... adam gibi calsan bir baskanin el atmasi sart.. hangi partiden olursa olsun.. yoksa daha cook sular seller basar..

0|0
    0|0
  • bunun sorumlusu tabi ki büyükşehir olacak ben mi olacağım

kim varsa odur

melih gökçek olunca tü kaka aziz kocaoğlu olunca kem küm

0|3
    0|2
  • CHP'nin belediyeciliği rezilleri oynuyor. Balçova'da ki arkadaşımla konuştum, yerler falan mahvolmuş.

CHP, türban karşıtlığı ve elitizm gibi boş şeylerle uğraşacağına biraz belediyecelikle uğraşmalı.

0|0
    0|2
Yükleniyor...