Hangi gazeteyi okuyorsunuz? neden? okumuyor musunuz? neden?

hangi gazeteyi okuyorsunuz? neden?

okumuyor musunuz? neden?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her düşünceden gazeteyi okuyorum. Bu insanın ufkunu daha çok genişletir. Eğer hep aynı pencereden bakan bir şeyi okursanız zamanla o pencereye sıkışıp kalırsınız. Oysa yazılan şeyler ne kadar sinir bozucu da gelse bazen, her pencereden bakmayı öğrenmek adına farklı türden gazeteleri okumak gerekir.

0|1
    1|1
    • vakit, star ve yeni şafak'ın ufkunu geliştirdiğini söyleyebilir misin? onlarda fikir yok ki farklı bakış açısı edinesin.

Kızlar Ne Diyor 8

• Gazetede okumuyorum eskiden okulda POSTA okurdum.

0|1
    2|2
  • Her gün almasam da aldığımda Sözcü alıyorum..

0|1
    2|2
  • habertürk,zaman takılıyorum öyle. ama genellikle internet gazetesi okuyorum.

0|1
    2|3
  • AMK

0|2
    1|2
  • Hak benim, hayat benim HÜRRİYET benim.

0|1
    2|2
  • Aydınlık gazetesi.

0|1
    0|0
  • internet olunca tv ve gazeteye ihtiyaç kalmıyor ki

0|1
    1|0
  • zaman-radikal zıtlıklar iidir:)

0|1
    2|2
    • yahu hangi zıtlıklar :D

• 3 eksiyi veren de aşk olsun. yani zaman gazetesi dini tabana yakındır. radikal ise sol tabana yakındır. ne var bunda? kime ne istediğimi okurum la

Erkekler Ne Diyor 9

• sol'a yardım olsun diye internet abonesiyim uzun süredir. basılı gazete almıyorum. netten akşamları göz gezdirdiğim gazeteler sırasıyla sol, yurt, radikal. cumhuriyet'în feysbuk sayfasından duvarıma gönderdiği bazı haberlere bakıyorum, sitesine girip okumaya zaman kalmıyor.

0|2
    0|0
  • habertürk ayda yılda 1 kez..

0|1
    0|0
  • Hürriyete bakıyorum arada bir .

0|1
    0|0
  • Sözcü hariç hepsini okurum.

0|2
    2|0
  • Akit midir Akut mudur nedir onu okuyorum karikatür okur gibi sürekli gülüyorum :D

0|2
    1|1
  • almaya okumaya fırsatım olmuyo ama okursamda hürriyet alışmışım heralde ondan

0|2
    1|2
  • günümüzde gazete = çıkar. O yüzden okumuyorum netten çook taraflı takip ediyorum.

0|1
    1|1
  • Cumhuriyet Gazetesi, Radikal

0|2
    1|2
  • Sözcü

0|1
    1|3
Yükleniyor...