Kitap okumanın faydaları nelerdir ne okumalıyız

arkadaşlar kitap okumanın insana bilgi katmasından başka yararları nelerdir var mıbildiğiniz bişey ilginç bir faydası falan

Güncellemeler:
okuyabileceğim şöyle adam gibi bir kitap önerirmisiniz üniye hazırlanıyorum ben şuan okuduğum kitap iyi bir kitap olmalı öz bir kitap olmalı aslında okumayacamda okumadan olmuyor ya
asıl demek istediğim paragraf sorularını çözmek için hangi tür metinler okumalıyım ve hangi kitabı okumalıyım
kitap okuyan insanal okumayan insanın toplumdaki farkı nedir

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ne okumalıyız diye bir soru kitap kurtları için çok saçmadır . Ne bulursak okuruz biz . Kitaplar insanlar gibidir . Boş bir insanla bile tanışsan ondan mutlaka kazanacağın tecrübeler vardır . Kitaplarda böyledir . Her birinin bambaşka bir kişiliği ve kendine has hikayesi , bilgi birikimi vardır . Seni daha kültürlü ve bilgili bir insan yapar , daha güzel cümleler kurdurur , zeka seviyesini arttırır , hazır cevap yapar faydası say say bitmez .

0|0
    0|0
    • ani bende ne bulursam okurumda şu son yıl okuyamıyorum fazla test çözüyorum v.s günde ben yarım saat anca okuyabiliyorum o yüzden de okuduğum şöule adam gibi bişey olsun diyorum benim demek istediğim asıl paragraf sorularını çözmek için hangi tür metinler okumalıyım ve hangi kitabı okumalıyım birisii belki bu konuda bilgi sahibidir diye sordum

Kızlar Ne Diyor 2

• hayal gücün gelişir

0|0
    0|0
  • Konuşman kendini ifade ediş tarzın gelişiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Okudukça beynimiz kıvrımlaşıyor ve böylece zekileşiyoruz diye biliyorum. Ayrıca okurken düşündürecek kitaplar olur ya cinayet falan.Kim öldürdü acaba diye düşünürsün ve sonunda hiç tahmin etmediğin çıkar.O tür kitaplar insanlara farklı yönden bakmayı öğretir

0|0
    0|0
  • Nadiren bir şeyler öğrenmek için okurum. Daha çok kafamın karışmasını seviyorum.

0|0
    0|0
  • hayal dünyan gelişir. anlama yorumlama gücün artar.dünyaya başkasının gözünden bakma fırsatı bulursun.

0|0
    0|0
  • kitap okumayı hiç sevmiyorum nefret ederım hatta

0|0
    0|0
  • şeker portakalını oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...