Laptop aldım fakat bilgisayarımda antivirüs yok.herşey var demişlerdi?

laptopumun içinde 2013 Office olacağını söylediler fakat 30 günlük ve antivirüs programıda var dediler windowsun antivirüsü varmş dedi bilgisayarcı ben ne yapacağım bir ton para bayılıp lisanslı ürün mü alacağım nereden temin edebilirim.

0|0
6|25

En İyi Erkek Görüşü

• Avira free yaz google ye indir. Ücretsiz bir antivirüs programidir. Takıldığın yerde sor.

1|0
    0|0
    • öncelikle en iyi cevap seçtiğiniz için teşekkür ederim. herhangi bir yerde takılırsanız bana ulaşın yardımcı olurum..

Erkekler Ne Diyor 24

• ne sandın :)) herşey dahil ama deneme sürümleri içinde... sadece işletim sistemi lisansı vardır... avg istersen al link avira istersen bu link esed istersen bu link dilediğini kur kullan full sürüm:)) hayırlı olsun son olarakda.. vura kıra kullan

0|0
    0|0
  • Office olmaz zaten tam.Onun yerine openoffice yükleyebilrisin netten.Virüs programı al bence.Ksaperksk 2013 internet securtiy alabilrisin mesela.50 TLcivarı.

0|0
    0|0
  • Sıfır aldıysan o office ücretsiz deneme sürümü var. open office ya da libre offfice sitesinden free office indir kur

antivirus de ucretsizler var freeavast yaz google oradan indir kur

0|0
    0|0
  • zaten onların yüklediği 30 günlüğü napıcaksın cracklenmiş norton kullan daha iyi.

1|0
    0|0
  • bi ton para dediğin 32 tl idi antivirüs, ama microsoft security essential kur pc ye

gerek yok virüs programına falan

0|0
    0|0
    • ne 32si adam bana bir program için 160 tl istedi şok oldum :D benim için tek programa 160 fazla

• ordan alma. teknoloji mağazalarından al. önce virüsü üretirler sonra da onu yokedecek programı üretir ve satarlar . durum bu

• Zaten lisanslı olur. Evet, para bayılıp lisanslı ürün alman gerekiyor. Fazla pahalı değil ayrıca.

0|0
    0|0
  • windows defender vardır..

silme onu işini görür gayet güzel

1|0
    0|0
  • Rus sitesinden temin edebilirsin 2baksa.netten felan hangisini kullanmak dair istedigine dair bir dusuncen var mi ona göre ıstersen lınk gonderebılırım.

0|0
    0|0
  • ne yaptın halledebildin mi?_

0|0
    0|0
  • Microsoft'un antivirüsüni linkten indirebilirsin.Zaten ücretsiz :) Office için de crack lazım da nasıl vereceğiz sana kim bulacak o var :D link

0|0
    0|0
  • derler namıssızlar

0|0
    0|0
  • Avast free antivirus icin ideal olur

office 2013 key ya da patch ,crack vs yazdiginda muhtemelen tam surum olur :)

0|0
    0|0

• link link ile indirebilirsin

link <----bu av. kurulumu içinde anlatır.

0|0
    0|0
  • ücretli üyelik yapan siteler var ve o sitelerde her şey mevcut orda bulabilirsin.

film,müzik program dizi vs...

0|0
    0|0
  • ooo sen bu işleri bilmiyorsun galiba:)

0|0
    1|0
  • ay yazık bir ton laptopa para vermiş kafasına takmamış 3 kürüşlük lisansı takmış okadar warez sitesi var ne gerek var lisansa bea bilmiyosan öretiriz dert etme kafana basit şeler bunlar

0|0
    0|0
    • kusra bakma arkadaşım kendi paramla almadım baba parası yiyoruz. masraflarım çok. hep isteyemiyorum.

• İnternetten indireceksin crack yapınca sürekli kullanabilirsin :)

0|0
    0|0
  • Her antivirüs ü kurma hepsi iyi değildir özel mesaj attım

0|0
    0|0
  • bu soruyu dün sormuş olsaydın para bayılmana gerek olmayacaktı.geçti artık maalesef link

0|0
    0|0
    • aslında geç kaldın sayılmazsın.kampanya hala devam ediyor.

• avg mi aman Allah korusun ben pc ye onu yükledim pc 6 ayda 566 tane virüs yüzünden çöktü şimdi attım deep frezze rahatım

• bitdefender, kaspersky, norton gibi değil ama yinede fena değildir. link şöyle bir durum da var; hiçbir antivirüs programı, pc yi virüslere karşı tam koruma sağlayamaz.daha önce bitdefender, kaspersky kullandım.ama bu iki antivirüs pc me yapılan port saldırılarında pc mi koruyamıyordu.

• Sen bilgisayar almışsın.. Program almamışsın ki.. Bu saydıklarının hepsi lisanslı yazılım olmak zorunda... Bir de adam illegal program yüklememiş diye hayıflanman da cahillik :)

0|0
    0|0
  • ya soyle adresnin mail link yollayayim eset in ki

0|0
    0|0
  • sende buna inandin :) alemsiniz ey gidi musteriler :)

0|0
    0|0
  • aldığın yere götür ya

0|0
    0|0
  • alacaksan bitdefender veya kaspersky pure al. office olarak open office idare eder.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Karşılarında bilmeyen birini buldukları için, hemen ürünü satabilmek için bazı şeyler uydurabiliyorlar...

Ben Arçelik'ten almıştım dizüstü bilgisayarımı, ücretsiz MS Office Öğrenci programı vardı.Yani MS Office'in tüm uygulamaları değil de, Word, Power Point gibi öğrencilerin kullanabileceği programlar.Ücretsiz olarak vardı yani.Ama internete bağlanarak aktif etmiştim.Bilgisayarını internete bağla ve programı yeniden çalıştır.Olmazsa crack bulursun internetten.

Antivirüs dedikleri de Microsoft Security Essentials olabilir mi? Denetim masasından bak.Eğer yoksa internetten indirirsin ücretsiz dolu antivirüs var.

Ama satıcı sana bazı şeylerin garantisini vererek satmış o bilgisayarı.Fakat gerçekte öyle bir şey yoksa, aldığın yere götürüp bilgisayarı iade edebilirsin ya da o programları sana sağlamalarını isteyebilirsin.Ama Office için trial mi dediler, normal program var mı dediler.Önemli olan bu.O kısmı yanlış hatırlıyorsan rezil olma ihtimalin yüksek.

Crack falan indirebilirsin.Ama neden sen uğraşasın? Zaten yasal bir yöntem sayılmaz.Bilgisayarı götürürdüm, onlar uğraşırdı.Yerinde olsam bilgisayarı da alır giderdim, duman ederdim orayı :D

0|0
    0|0
  • :)))) Deneme sürümleri yüklü gelir,sen tam sürüm mü sandın? Sana bir fikir vereyim.Deneme sürümünün zamanı bittiğinde dosyalarını yedekleyip (harici diske) format at kurtarma kısmından.Böylece programın tazelenmiş olur.Ama zor gelirse, en iyi program Norton ve Nod'dur.

0|0
    0|0
  • Google amcaya sor. onların full sürümlerinin hepsini sana gösterir ablası. dert etme sen..

bu arada hayırlı olsun. virüssüz kullanman dileğiyle :)

0|0
    0|0
  • office 2013 nette orjinal gibisi var indirmek zor değil , windowsun virüs programı zaten orjinal ve ücretsiz ...

0|0
    0|0
  • aldığın bayi orjinal windows vermek zorunda diye biliyorum

0|0
    0|0
  • yazık sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...