Eurovision şarkıları hakkındaki düşünceleriniz neler?

yeni euorovision şarkımızı beğendiniz mi? yorumlarınız neler? Can Bonomo - Love me back - link

Buda İngiltere'nin şarkısı Adele - Don't leave me - link Sizce bu şarkının yanında şansımız ne?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• adele ortalığı dağıtıcak nası olsa hiç şansmz yok bnce baştan katılmayalm boşuna rezil olcaz ki ztn şu zmna kdr can bonomo falan çoğu kişi adını bile bilmiodu şimdi eurovisiona gidio bu ztn baştan saçmalıktı bi de ramstein da katılcak diolardı bi ara onlar varken gerçektn hiç gerek yok gerçi hak da vermek lazım çünkü türkiyede ii ses olsa bile doğru drüst şov yapablen bi star yok e eurovision da bnu istio dolayısıyla çok da haksz sayılmazlar..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bırakın yahu şunları düzgün bişiler dinleyin..

link

0|0
    0|0
  • iki şarkı da güzel.diğer adaylarında bazılarını dinledim.gerçekten bizim şarkımız da fena sayılmaz diğer adayların yanında.

0|0
    0|0
  • genel olarak o yarışmayı saçma buluyorum. yunan rum ermeni hep birbirlerini kollluyor. biz de azerbaycan ı aynı şekilde . müzik ön planda değil ki.

0|0
    0|0
  • ben beğenmedim 1kere dinleyim dedim yarıda kestim saroken şarkılarını dinliyodum kötü anılar bıraktıı bende

0|0
    0|0
  • Adele o şarkıyla katılmıyor hatta katılıp katılmayacağı bile belli değil birisi eurovision yazıp yüklemiş olay bu . Ama bu eurovision şarkının güzelliğinden çok siyasi destekleme gibi geliyor bana ermenilerin yunanların oy vermemesi falan şansımız pek yok gibi .

0|0
    0|0
  • trt çocuk kanalında yayınlanacak müzik gibi olmuş bence seneye pepe gitsin euorovisiona hiç yoktan yerimiz beli link =))))

1|0
    0|0
  • Ben beğendim inşallah başarılı oluruz.

0|1
    0|0
  • Adele gitmiyor o şarkı bir albümünden

0|0
    0|0
  • hoşuma gitmedi fazla

0|0
    0|0
  • hoşuma gitmedi umarım kazanırız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• adelenin gittiğini bilmiodum 1milyon sterlin teklif edildi gitsin diye ama kabul etmedi diye biliodum

0|0
    0|0
  • Adele Eurovision'a katılmıyor, o şarkı ya 21 albümünden ya da başka bir albümünden, ama gitmeyecegini açıkladı. Bizim şarkı ise güzel olmuş.

0|0
    0|0
  • Çok komik..Na na na derken ip atlıyor gibi zıplaması sayesinde gülmekten karnıma ağrılar girdi:D

1|0
    0|0
  • düm tek tek iyiydi

0|0
    0|0
  • Bonomoyu dinlerken aglayasim geldi yeminle.. :-(

Gerci eurovision dedigin nedir ki deyip kendimi avuttum..

0|0
    0|0
  • heps yalan en iyi hadise temsil ederr

0|0
    0|0
  • Adele çok güçlü bir rakip,şarkısıda çok hoş..Ama yinede gönlümden geçen tabiiki Can Bonomo..

0|0
    0|0
  • ben begendim,can bonomoya güveniyorum :)) ilk 3 garanti..

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de almanya nınki çok güzel

0|0
    0|0
  • kıyaslanamaz bıle bızımkınde nakarat yokkı nananananananananananan sarkı bundan ıbaret

0|0
    0|0
Yükleniyor...