Varoluşçuluk felsefesi size göre nedir ?

arkadaşlar, varoluşçuluk felsefesi size göre nedir ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil insanlara böyle bir soru yöneltmen komik :)

1|0
    0|0
    • nereden bileyim, sitenin kültür kategorisini görünce ilgilenen arkadaşlar vardır diye düşündüm :)

Erkekler Ne Diyor 5

• rakı-kavun-beyazpeynir varolsunculuktur o.asdfgh

0|0
    0|0
  • Hiçlikten geldik hiçliğe gidecez.

0|0
    0|0
    • Peki buna inanıyor musun? Benim mesela felsefeye ilgim var, özellikle Varoluşçuluk felsefesine. Ama ben ölümden sonra cennet cehenneme inanan biriyim, yanlış bilmiyorsam varoşççuluk felsefesinde ölümden sonra yaşam, reenkarnasyon, cennet cehennem gibi şeyler yok, sizinde dediğiniz gibi hiçliği savunuyor. Ama ben cennet cehenneme inanan biri olarak neden bu felsefe türü bu kadar ilgimi çekiyor anlamış değilim :D

• Çok dindar bir arkadaşım var. Ne kadar inkar etse de felsefe onunda oldukça ilgisini çekiyor. Nedeni belirsiz :)

Bana gelirsek, ben açıkçası tam anlamıyla bir ateistim. Bana göre tüm dinler, toplulukları bir düzene sokmak için yaratılmıştır. Bir yaratıcı yoktur. Dolayısıyla ölümden sonra yaşama da inanmıyorum. Bir gün, vücudumuz eskidiğinde, eski görevini yerine getiremez olduğunda öleceğiz. Sonra da çürüyüp yok olacağız. Benim inanışım bu yönde.

• Varosculuk felsefesi ne be :D

0|0
    0|0
  • duygu sömürüsü...

0|0
    0|0
  • aşalayıcı kavramlarım yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adfklj

bi' beden büyük bu soru bu siteye...

0|0
    0|0
    • biraz öyle oldu sanırım :D

• ben özel okul mezunuyum bizim ordaki burslulara varroşşş derlerdi sanırım fakir demek oluyor.

0|0
    3|0
    • canım, varoştan bahsetmiyorum Varoluşçuluk'tan bahsediyorum :)

• aptal olan sensin varoş die sana demeliler Morbid git kendi belanı bul itin püskürdüğü

Yükleniyor...