TWD dizisi sizi de hüsrana uğrattı mı?

TWD'in son 3 bölümünü izlemedim,artık bana sıkıcı ve sinir bozucu geliyor nedense? Sizce bu dizi de sonunda Lost gibi mi olacak? (Lost'un bir bölümünü dahi izlemedim) :D

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• evet öyle olucak kesin

0|0
    0|0
  • bunları hiç izlemem

0|0
    0|0
  • en azından zombi izleme ihtiyacımı karşılıyor ayrıca darly reis için izlenir -_-

1|0
    1|0
  • 5 bölüm çekip 1 yıl tatil veriyorlar bıraktım izlemeyi bu ne la böyle. 3 bölüm çektiler yine yoruldular 2 hafta ara verdiler 1 bölüm çekecekler 2 hafta ara sonra 1 bölüm daha sonra 2 yıl ara .

0|0
    0|0
  • normalde aslında güzel gidyordu ama su son 2 bölümdür valinin üzerine yoğunlaşmışlar zatn 2 aylık bir szon finaline girileck bidahaki bölümle... ama yinede sarıyor...

0|0
    0|0
  • bende sıkılmaya başladım artık ilk bölümlerde hep ekşın oluyordu artık yok :(

0|0
    0|0
  • İkisini de izlemedim. Gerçi ben Türk dizilerini de takip etmiyorum.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bizim dizilerimiz gibi 90 dk değil güzel hiç olmassa

0|0
    0|0
  • şimdi vali girdi yine işin içine. Senaryo tükendi galiba :D olsun merakla takip ediyorum yine dee

0|0
    0|0
  • Bana sıkıcı gelmedi. Lost'un sıktığı bölümler oldu ama sonu gayet iyiydi.

0|0
    0|0
    • Hiç izlemediğim için buna yorum yapamıyorum ama TWD, beni sıkmaya başlayınca bıraktım izlemeyi...:)

• son 3 bölümde de vali falan qeldişu anbence gayet güzel ilerliyor diziye daha başka nasıl heyecan katabilirler o da ayrı. :) çünkü zombiden başka bir şey yok. artık bir şeyler bulsalar zombilere karşı çok güzel olurdu. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...