'Rap' neden kötüdür?

'Rap' neden kötüdür ? Neden itici bulunuyor çoğu genç tarafından ?

Güncellemeler:
Ben neden istiyorum , sürüye uyup 'nefret ederim '' tipik cümlesini değil.Neden ?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Çoğu kişi seviyor gördüğüme göre ama ben nefret ederim çünkü anlamsız.

Kelimeler hızlı söylenince arkaya da bir melodi konunca şarkı oluyor, rap oluyor.Şarkı dediğinde bir duygu olur, ses ahengi olur.

Ben rock müzik severim bir felsefesi vardır, rap anlaşılmıyor bile çok hızlı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• çok hızlı yahuu ben hiç bişe anlamıyorum ki

0|0
    0|0
  • sevmiyorum beynimi agrıtıyo sanki acayip ve hoslandıgım bir tarz degil

0|0
    0|0
  • ceza haricindekileri dinleyemiyorum..beynimi yoruyo,sanki gürültü kirliliği gibi geliyor..bi kere kız arkadasım beni rap konserine götürdü,aglamak üzereydim,sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • Neden kötü olsun,bence diğerlerinden farkı yok müzik tarzı olarak..Sadece yapan insanların tarzı diğerlerinin gözünde fazla abartılıyor sorun bundan kaynaklı bence..

0|0
    0|0
  • rap kötümüdür? iç dünyanın dışa vurumudur rap,yaşam tarzıdır,duygularını en iyi şekilde aktarabildiğin müzik türüdür rap. üzellikle 2pac,eminem oo yee :D

0|0
    0|0
  • rap kötü değildir rap'i kötü tanıtanlar vardır bir nevi ön yargı yanı

'rap değil sagopa kajmer dinlerim'

0|0
    0|0
  • benım ıçın rap kötü degıldır ama bana cok uzak bısey.neden?cunku anlamadıgım bır muzık tarzı anlamadıgım bır sarkı bıçımı

0|0
    0|0
  • Ben severim.Sagopa <33

1|0
    0|0
  • Neden kotu ki? Bence super Sagopa mesela:)

0|0
    0|0
  • Müziği güzelse her türlü dinlerim severim.

0|0
    0|0
  • Müzik mi o afedersin, ben bilmiyorum da?

0|0
    0|0
  • Avam buluyorum açıkçası link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Rap itici değil bildiğin çöptür...

Müzik dediğin endüstrüman kabiliyeti ile yapılır çünkü, bir sanat eseri emek gerektirir, emek vermek gerekir. Rap böyle değildir. Stüdyo aygıtları vb. İki vik vik sesi ile Rap parçası yapılabilmekte...

Ki görüyoruz herkes Rap ile uğraşmaya başlamış, herkes parça üretmekte. Ki bu müzik değil zaten, istediklerini yapsınlar.

Ben 8-10 ay stüdyoda yatıp kalkıp zoru zoruna bir albüm yapan Progresif Rock grubunun yaptığı albüm ile adamın 1 ay stüdyo ekipmanları ile uğraşıp yaptığı sıradan bir Rap albümünü aynı kefeye koymam. Endüstrüman kabiliyeti, yetenek ve emek ile yapılmış şeye müzik deyip, aynı zamanda rap gibi sadece stüdyo ekipmanları ile yapılan şeye müzik dersem. Büyük saygısızlık etmiş olurum.

Rap müzik değildir zaten, yani... Aynı şekilde Pop'ta öyle. Pop ve Rap'i, Blues, Caz, Progresif Rock, Etnik müzik ile kıyaslamam ve müzik kategorisine koymam bile.

1|1
    0|0
  • rap'in neresi kötü cahil konuşuyorlar rap basit aletlerle kendini ima etme sanatıdır. sizin bir ömrünüz boyunca anlam kuramadığınız cümlelerin toplamıyla bizimkiler şarkı besteliyor önce bir saygı duyun yapılanlara sonra saygı bekleyin yobaz üyeler ve sizin dinlediğiniz emek sarf edern müzik türünde yokmu saçma işler yapan türkçe rapindede var bir iki kişi işini yapamayan yüzünden bütün bu uğraşları küçümsemeye kalkmayın ve son olarak kendi beyninizin anlamadığı bu sanatı kötülemeye hakkınız yok kötüleyecek birşey arıyorsanız beyninizle bir mülakaşaya çıkın.

0|0
    0|0
  • al benden bi rep link

0|0
    0|0
  • ilginçtir gençlerin sahiplenmesi gereken bir türdür (bi dakka gençler gerçekten itici mi buluyor?) çünkü söylenmek istenen her şeyi tek bir şarkıda rahatlıkla ifade edersin,pop ya da rock şarkıları gibi sınırlı değildir...

ha dersen ki:iki cümleyi bir araya getiremiyor insanlar kaldı ki rap yapıp,destan mı yazacaklar,haklısınız derim...

0|0
    0|1
  • bazılarını severim ama o tipte giyinenleri sevmem bende=)

0|0
    0|0
  • Rap en sevdiğim müzik türüdür,ama kötü bulunmasının nedenlerinden bazıları kanuna karşı çıkma,asilik,uyuşturucu kullanmadır

0|0
    0|0
  • Bilgisayarlarla yapılan şeyin hiçbir sanatsal değeri yoktur bu yüzden rapi sevmem müzik kelimesini yanına koymak istemiyorum alakası yok çünkü .

0|0
    0|0
  • Zevk meselesi ben severim mesela

Sözlerini anlayabiliyorum :)

0|0
    0|0
  • nefret ederim rap tan

0|0
    0|0
  • doğru düsürt şarkı sözleri barındırmıyor

0|0
    0|0