Türk kahvesini kim bol köpüklü yapabiliyor?

daha köpüklü kahve icin önerileriniz varmi?

icine 1 miktar el sabunu döksek olmazmi :D

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1 tatlı kaşığı dolusu tükürük.. daha da köpüklü istiyorsan 2 tatlı kaşığı dolusu tükürük..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben güzel yaparım. Öncelikle en kısık ateşte pişireceksin. Orta kahve için; iki tatlı kaşığı kahve + 1,5 şeker atacaksın. Yavaş yavaş aşırı hızlı karıştırmadan yapmak önemli. Kaynamaya başlamadan evel kıvamı koyulaşıyor; o zaman köpüğü topla. fokurdamadan ocaktan al ki yoğunluğu kalsın.

1|0
    0|0
  • hayır sakın atmayın:)) onun formülü bu olmamalı:)

1|0
    0|0
  • Neden olmasın ağzımızdan da 10 bin baloncuk çıkar :) Köpürtmek pişirmeyle alakalı,ben çok güzel kahve yaparım üstüne birde sallarım :)

1|0
    0|0
  • hic turk kahvesi yapmadim birgun beni istemeye geldikleri gun ilk kez denicem bu gidisle, kopuklu yapamam sanirim

1|0
    0|0
  • bak sana yılın ipucusu :D. çiğ kahveden bir tutam al parmağının ucuna ve cezve içindeki kahveye dök. hafif karıştır. o köpük yapar. bende eskiden yapamıyordum köpüklü şimdi maşallah çok güzel oluyo :)

1|0
    0|0
  • karbonat derler köpürtürmüş ama ben buzluk su kullanıyorum gayette köpüklü oluyo.

1|0
    0|0
  • her gün günde bir fincan türk kahvesi içerim çoook severim ve bol mu bol köpüklü yaparım :))

1|0
    0|0
    • ohhhh afiyet olsun

• sağol canım. denedikçe güzel yapmaya başlarsın telvesini 1 tatlı kaşığından biraz fazla koy, şekeri kafana göre karıştırma ocağa koymadan çok az karıştır ve kısık ateşte pişir, başka şeye ihtiyacın olmaz :)

• ben güzel yapıyorum çokta seviyorum

1|0
    0|0
  • Ben kahve yapmayı biliyormuyum bir sor bakalım .

1|0
    0|0
  • ben yapıyorum. bu arada espri kötüydü

0|0
    0|0
Yükleniyor...