Kendini asıcaktı ip koptu ölmedi sonra zengin oldu nasıl mı?

Amerikada bir kadın kendini asmak için ip dolarken boynuna ip kopuyor sonra kadın ip firmasını mahkemeye veriyor ve aldığı para bizim paraya göre 5.000.000 lira tam zengin oluyor ölmekten vazgeçiyor ee ne demişler fırsatlar ülkesi amerika amerika bir yaşam mecera dolu amerika rafet el romanın parçası gibi amerika...

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• vay be neler oluyor dünyada :/

0|0
    0|0
    • Aynen öyle yalnız unutma amerika için geçerli amerikan vatandaşı olmak şartıda var şuda var bizde fosep kuyusuna düşsen dava açsan 10.000 lira alamazsın bizde insana değer yok zihniyet böyle ama orda birey çok kutsal ve çok değerli he amerikan polisinden bahsedersen o çok kötü ben hayatta gitmem nerdeyse nefes alsan cezaevine tıkma mantığı var birine dokun hapistesin yaşanılmaz kesinlikle artı cezalar çok ağır yani bu boyutu var artı sen birşey yapmasan bile biri iftira atsa hayayın kaydı orada.

• evet sistem dediğin gibi işliyor. ben de çözemiyorum amerikayı. aynen burda ölsen düşsen kimsenin umrunda değil

• Boşver böyle zalimlik olmaz polis devleti amerika tam olarak geçen vidio var polis arabasının önünde geyik ver gece benzin istasyonu çıkışında araba geyikte gece araziden çıkmış demek ki adam resmen utanmadan silahıyla geyiği vurarak öldürdü,orda varya insanların hiç hakkı yok tamam para örneği var anlattığım ama anında vuruyorlar nefes alamazsın spor arabanla hız mı yaptın tak durdurur seni ellerin arkadan kelepçelenir biliyorum gördüm yani o yüzden ben turistik seyehaete üste para alsam gitmem

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• o firmanın markasını cinsini adresini verin ^,^

0|0
    0|0
    • anlamı yok ki firmayla alakalı değil bunun gibi bin tane örnek verirrim ama amerikan vatandaşı olma şartı var kaldırımda yürürken ayağın takıldı kırılmasına sebeb oldu zengin oluyorsun bizzat yaşanmış,çok örnek var bunun gibi olayın bütünü değinmem buydu yani.

Erkekler Ne Diyor 2

• E git sende dene. Ama kopmazsa başka bür maceraya yolculuğun başlar ;)

0|0
    0|0
    • Anlamadın ki olayın bütününü bu bir örnek daha sana bin tane sıralarım kaldırımda yürürken ayağın kırılırsadan tut ama kural amarikan vatandaşı olucan yani sende hemen dene deyip beni alaya aldın olayın bütününü es geçtin yani anlatmak istediğim buydu yani.

• AYnen öyle ama ben uzak kalim diyorum macera dolu amarika orası bir hapishaneye tıkma yeri orası kelepçelenme yeri mecera dolu hücrelere tıkılma yeri macera dolu turuncu tulum giyip mahkum kıyafeti giyme yeri maceraaa.

• mecrada olur macerada ;)

• way amg :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...