Halil Sezai çılgınlığı ne zaman bitecek ?

Her yerde Halil Sezai çılgınlığı var.Nereye gitsem onun müzikleri çalıyor.Bu duruma nasıl engel olacağız aayyyyy aaaaayyyy aaa aaaayyyy ? :)))

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni bir şarkı çıkarıp beklentilerin altında talep alana yada ölene kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Şükürler olsun ki benim gittiğim yerlerde çalmıyor..

0|0
    0|0
  • isyeaaannn

0|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
  • Bitmez ki bu fırtına dırım dırım link

0|0
    0|0
  • Sevmedim adami

0|0
    0|0
  • Bitmeyecek.

0|0
    0|0
  • Kulaklarini tika :-))

0|0
    0|0
  • yakında biter

0|0
    0|0
  • Tıpa tak kulaklarına.

0|0
    0|0
  • Bak sende ona benzemeye basliyorsun :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• türk müzisyenler içinde halil sezai ye ikame edeceğim bir insan söyle.ben de sana ne zaman kurtulacağını söyleyeyim.radyoda ikide bir hadise,demet akalın,ismail yk,kenan doğulu gibi tuhaf insanları duymaktan iyidir.hele hele ozan doğulu ft blablalala lardan çok daha iyi. milletimiz nonono almayım başkası alsın,facebook facebook görür görmez tutuldum,bodruma da gittik beraber,olmadı miami yaparım,hadi lilililililililll yar...bunlara alışınca tuhaf geliyor halil sezai.sözümü bitirirken tekrarlıyorum.yabancı grup veya solo müzisyenlerle değil türklerle kıyaslıyorum.hoş hadise eurovision'a katıldığında sesi çıkmayan insanım can bonomo'yu topa tutuyor.ne kadar anladığımıza bağlı.

1|0
    0|0
  • O değilde ben bülent ersoyun şu aralar piyasada ,radyoda,sokakta heryerde çılgınca çalan şarkısından kaçıyorum, ne lanetli bi ses yahu..

0|0
    0|0
  • ülkem insanı insan gibi yaşamayı öğrendiği zaman. onu dinleyenin ruh sağlığından şüphe ederim. lan hemoroid gibi bağırıyo mal. :-)

0|0
    0|1
  • Filmde iyidi ama fazlası cekilmio :))) bitsin artık lütfen :D

0|0
    0|0
  • O kim ya

0|0
    0|0
  • öldükten sonra bir iki ay daha katlanacaz ondan sonra kurtulursun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...