Erdoğan ile Gülen' in arası neden bozuldu?

Evet Erdogan ile Gulenin arasi neden bozuldu? Bu olayin sebebi en ve neden basladi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• fetocular mitin arasına sızmaya çalıştı erdogan da ona karışmayın dedi sen bize mi akıl veriyon seni biz adam ettik derken sen misin efendim bana bu diyen feto ordan fırlattı tomarla tayyipte dedi lan o parayı burada ki dersanelerden kazandın havan kime? kapatayım da gör bakalım el mi yaman bey mi yaman derken velhasıl ahanda durum bu noktalara geldi...bu hikaye de burada bitti..

• Erdogan Gulenle bas edemez ki :)

• Öncekileri Göster
    • canlı yayında söyledin be :D yapma ne olur ben böyle insanlar var diyorum bunlara tabii ya da inanıyorum demiyorum ama böyle bir kitle var yani bunu da göz yummamak gerek...

• wallaha istanbulun gobeginde yasiyorum ve bunun gibi bir sey duymadim hic

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanırım kadın muhabbeti yüzünden bozuldu.

• Arabasını çizmiş olabilir mi?

• Güç savaşı. Geri birleşirler.

• Tayyip tek güç olma hevesinde. kendisine alternatif olarak görülebilecek her türlü gücü yok etmek istiyor. ama mağrurlanma padişahım senden büyük Allah var!

• RTE - Recep Tayyip ErdoğanFG - Fethullah GülenRTE - Laan ben istediğimi yaparım artık bu ülkenin sahibi benim heyuuFG - Adam ol lan, seni oraya ben çıkardım.RTE - Ben artık çok güçlüyüm istersem cemaatin mına bile koyarım.FG - Ben senin sahibinim.RTE - Artık ben senin sahibinimgibi bişey oldu.

• Gülen ve Erdogan beraber yükseldiler, her ikisi digerine bir kiyak yapti ve beraber milyarlar kazandilar. Ama artik ayrildilar. Olay gene herzamanki para ve güc olayidir.Beni ilgilendirmiyor cünkü sonunda ikiside Batinin pisligi. Sansimiz varsa birbirlerini gebertiler ve yok ederler.

• Latte'nin sütünü az koyuyorlarmış.

• recep tayyibin liderlik vasfının bulunmasından dolayı adam cılgın ya

• bozuk falan değil

• bozuk hatta erdogan bu yuzden secimlerde agir darbe alacak gorursun

• belli olmaz bu adamın işi :D geçen senelerde kardeşim dediği adama bir anda düşman oldu,teröristlerin başı dediği adama kardeşim dedi yani

• patronun kim olduğunu gösterme egosu

• dersane yuzunden

• nasil yani?

• dersaneler kapatılmıyo mu o yuzden fettullah gulende ne var dershane olay bu

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence dershane muhabbetinden bozuldu. Gülen Nur cemaatine ait dershaneler var çünkü, faydaları bitmiştir birbirlerine samimiyetsizlikleri ortada

Yükleniyor...