Çinli denilince aklınıza ne geliyor?

Çinli denilince aklınıza ne geliyor? Hiç çinli arkadaşınız falan var mınasıllar?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyede pek çok şirketin batmasından sorumlu yalan dolan makineleri.toprakları içinde yaşayan öyle ilkel medeniyetler vardır ki aklın durur.misal tibet liler.youtube tibet cenazesi diye yazarsan(miden sağlam olmalı aman dikkat)anlarsın.ebola virüsünden beter bir toplumdur onlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• çinli denilince aklıma kazanamadığım paralarım geliyor aaah çinliler piyasaya çıkmasaydınız şu an çok zengin bir adamdım :))

0|0
    0|0
  • benim bu gelir

link

0|0
    0|0
  • küçük boylu çekik gözlü senin benim gibi bir insan geliyor.

0|0
    0|0
  • çinli diyince aklıma kübalı geliyo kübalı diyince aklıma japon geliyo japğon diyince diyınce inliz geliyo :P

0|0
    0|0
  • pilav geliyor, bizim şirkette vvar bir tane çinli doğu marka temsilcimiz yuri diyoruz normal adı çok acayip bişe her öğle yemeğinde oda bizden alıştı gel yemek ısmarliyim diyo pilav yediriyor habiree.

0|1
    0|0
  • çinli diyince aklıma koltuk altı ve bacak arası inanılmaz derecede kıllı ve pis şeyler yiyen dünyanın en kalabalık nufusuna sahip (prezervatif in icadından haberleri olmayan) ülkesi ve insanları geliyor aklıma

0|0
    0|0
  • çekik göz geliyor

0|0
    0|0
  • çekik göz

0|0
    0|0
  • P.R.C :)

0|0
    0|0
  • insan dışında herşeyi yerler:)

0|0
    0|0
  • kısa,çekik göz,timurdan korkan insanlar

0|0
    0|0
  • VALLA biraz açık sözlüyüm kusura bakma ama kıllı bir a...m geliyor bende yalan dolan yok

0|0
    0|0
  • pirinç geliyor.

0|0
    0|0
  • İğrenç çekik gözlü insanlar.

0|0
    0|0
  • Küp kafalı, çekik gözlü, eklem bacaklı insanlar.

0|0
    0|0
  • Benim aklıma köpek yiyen geldi :)

0|0
    0|0
  • uzak doğu sporları..

en çok sevdiğim özellikleri geçmişine saygı duyuyorlar bizim gibi değiller ..

0|0
    0|0
  • çinliler..

0|0
    0|0
  • minicik kuku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çinli bir diş doktoru arkadaşım vardı aklıma o geldi,ismi Lİ idi müslüman oldu ismi ALİ oldu :) Birde safranbolu geldi,

onlar dan safranboluda çok vardı.

0|0
    0|0
  • pis yemekleri geliyor

0|0
    0|0
  • canlı kurbağa yiyen kız

0|0
    0|0
  • urumçi katliamı bebek yiyecek kadar cani insanlar

0|0
    0|0