Sizce Dershaneler Kapatılmalımı Kapatılmamalımı

Bence kapatılmamalı üniversiteyi kazanmamı ona borçluyum

• Kapatılmalı
    67% (4)50% (3)58% (7)Oy Ver
  • Kapatılmamalı
    33% (2)50% (3)42% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle devletin verdiği yetersiz,disiplinsiz ve düzensiz eğitim devam edecekse ve sistem eskisi gibi işleyecekse bence kapatılmamalı.Lakin devlet düzenli bir eğitimi sistemini yakalayabilirse gerek sınavları gerek derslerde eşit ve adil bir eğitim verebilirse.Şişirme notlar ve adil olmayan sözlüleri kaldıracaksa, dershanelere zaten gerek kalmayacağından yakın zamanda iflas ederler.Bunun dışında sen öğrenciye bir şeyler öğretme ardından da "dershaneleri kapatacağım" de, af edersiniz "Nah" yaparsın!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türkiyede bence okullar kapatilsin ve insanlar egitimini sadece dersanlerlerde tamamlasin. Siniflarda talebenin cok olmasi egitimi iyi vermek acisindan bir sorunsa, o zaman buna bir cözüm bulunsun. Insanlarin sömürüldügü yeter artik..her alanda insanlari magdur durumda birakip, zaten gecim sikintisi yasayan ailelerin de bulundugu vatandaslarin sürekli ceplerindeki parayi hortum gibi nasil cekecegiz cabasinda olunmasin. Madem bir okul var..madem bir ögretmen var..o zaman en iyi sekilde nasil egitim veriliyorsa öyle verilsin. Yok verilemiyorsada o zaman okullar kapatilsin. Bos yere okullarda zaman harcanilmasin. Okulda gecen vakit dersanalerde degerlendirilsin. Nasilsa konu basliklarini talebeler kendileri evlerindede okuyup bir ön bilgiyi kendileride yapabilirler.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle kapatılmamalı dershane bir ihtiyaçtır zaten ihtiyaç olmasa hiç ortaya çıkmazdı ayrıca okullardaki eğitimde eşit değilki eşitlikten bahsediyorlar dershaneler kapatılsa özel dersler olacakki bu bize daha pahaliya patlayacak atanamayan 150-200 bin öğrtmen var bunların bin kisisine dershaneler iş imkanı sağlarken nereyi kapatiyorsunuz ya

0|0
    0|1
  • sen üniversiteyi kazanmanı dershaneye değil çalışmana borçlusun.

0|0
    1|1
  • böyle gelip giden bir düzen var bence kapatılması çok saçma olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dershane kapatılıyorsa özel okullar da kapatılsın özel üniversiteler de.

Öğretmenleri de devlet işe alsın.

0|0
    0|0
  • siyasi olarak değil şahsi olarak fikrim kapatılmasını tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu dershane ogrencilerine sormali.

0|0
    0|0
  • Sen ona borclusunda gidemeyen napsin kapatilma sebebi esitlik ama sonrasi yanlis ozel okullar desteklenmemeli bu sacmalik dersaneler kapatilsin

0|0
    1|0
    • Dershanelerin kapatılmasıyla eşitlik olacağınımı düşünüyorsun özel derslerle eşitlik dahada fazla bozulacak en azından şimdi parası olmayanda kendini zorlayip gönderiyor peki o zaman ne olacak bir saati 100 lira asıl şimdi para konuşacak eşitlik nerde

• Neden anlamiyorsun eşitlik diye bisey yok para her yerde her zaman konusur ben sadece örnek veriyorum özel ders diye eğer böyle bisey varsa özel universteleride kapatsin adamlar yata yata tip kazaniyo

• Zenginin cocugunu bana baz alma dersaneye gidenlerin hepsi zengin deyil 10 sene once kim ucaga binebiliyodu kim ozel hastanenin yanindan gecebiliyordu kim cep telefonu ile konusabiliyordu kimin evinde internet vardi bunlari kim sagladi basitmis gibi gelebilir zenginle fakirin arasindaki yasam sartlar esitleniyor bu okullardada olacak dersaneler kapatilsin ozel okullarda ve kapanacakda

Yükleniyor...