Resim yapmak istiyorum ama???

İyi geceler herkese.Çocukluğumdan beri resim sanatına çok ilgi duyarım. Ancak malesef böyle bir yeteneğim sanırım yok. Aslında bunun üstüne düşüp varsa da ortaya çıkaracak fırsata bulamadım bir türlü. Asıl sorum şudur ki, resim illa yetenek mi ister. Yoksa öğrenilebilir birşey midir? Aramızda resimle uğraşan arkadaşların olduğunu görüyorum zaman zaman. Özellikel bu arkadaşlardan cevap veren olursa çok memnun olurum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yeteneğin çok etkisi olsa da öğrenilerekte yapılabilir bence.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Resim sadece yetenek işi değildir. Önemli olan insanın içinden gelmesidir. Çünkü sanat duyguların dışa vurumudur. İlk denemelerde yetenekli olan insan 1 saatte portreyi tamamlıyorsa siz 4-5 saatte çıkarırsınız.Ama tabii ki yeterli çalışma,istek ve azimle yetenekli bir insandan daha güzel resimler ortaya çıkarabilmek mümkün.

0|1
    0|0
  • Ben yetenek sınavlarına hazırlanıyorum. Çizim kursuna başlayana kadar çizimimin iyi olduğunu düşünüyordum ama anladım ki resim yapmak tasarım yapmaktan ibaret değil. Yinede düzgün bir eğitim, ilgi, heves ve tabiki zaman ayırmayla herkesin başarabileceği birşey. Herşeyden önce gerçekten istemek ve inanmak gerekiyor.

0|1
    0|0
  • Bence eğitim alırsan elin kırılır yani alışır öğrenirsin insan oğlu neleri başarmıyor ki :)

0|1
    0|0
  • ögrenilerek bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Resim yapma teknikleri var. Nette bu videolar mevcut. Aynı zamanda resim kurslarına da gidebilirsin. Bende kara kalem çalışmayı severim. Şu anda pek çizim yapmıyorum ama hala içimde yapma isteği var. Başlarsan devamı gelir denemelisin.

0|1
    0|0
  • Bütün sanatlarda "yetenek" bişiler yaratma evresinde devreye girer. Yeteneksiz birisi bile olsan eğitimini alarak temel şeylerin çizimini yaparsın he tabi bu eğitimle bir mona lisa yaratamazsın ama en azından güzel şeyler çizebilirsin. Eğer her şey yetenekle olsaydı bu kadar kişi gitar çalamazdı. Herkes gitar çalıyor ama hangi kimse rodrigonun gitar konçertosunu yazabiliyor :D ?

(Bende gitar çalıyorum :D )

0|1
    0|0
Yükleniyor...