Hangisi gercek komedyen ya da eniyisi;

PEKİ SİZCE KİM VE NEDEN¿

şahan beni hic güldüremedi recep ivedik tiplemesi haric ata demirer taklitci olduğu icin ben eniyiler arasında yer vermem cem yılmaz hayatını roman yapmış onu oynuyor askerlik anılarından cok para götürdü flimleri ne kadar hasılat rekorları kırmasada ben cem yılmaz diyorum

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru analiz yapmışsın bence... Evet Ata resmen şive taklidi, kendini ve şişmanlığını malzeme kullanarak bir şeyler ortaya koyuyor, bence güldürüyor ama zekice olduğunu düşünmüyorum. (Cem YILMAZ'a göre...), Şahan dersek bu ikisiyle de kıyaslamam o da uç noktaları komiklikte kullanıyor, en düşük zeka seviyesi bunda. Tolga Çevik güzel fakat o da tiyatral diyelim... Bence bu sektörde Cem Yılmaz ve diğerleri diye ayırmak gerek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eh tabiki cem yılmaz...ondan sonra şahan gökbakar.ata Demirer sıkıcı.bi de kutsal damacanadaki adam vardı adını unuttum o hem sıkıcı hem boğucu hem itici hiç komik de değil nasıl hala oralarda aklım almıyor

0|1
    0|0
  • CEM YILMAZZZ

1|1
    0|0
  • ivedik forever

1|0
    0|0
  • flimlerde şahan stendapda cem yılmaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Cem Yılmaz gerçekten çok zekice espri yapıyor.Bu ülke de üstüne komedyen tanımam.Şahan tipten tipe girip güldürmeyi deniyor.Recep İvedik tuttu peki diğer filmi ? Ata Demirer zaten Cem'in en iyi olduğunu söyledi.Tolga Çevik bu üçlü'den çok farklı.Doğaçlama sahneden ani gelişen olaylarla güldürüyor.Cem'den sonra vazgeçilmezimdir.

0|1
    0|0
  • Cem yılmaz zeki ve pratik zekalıdır.

Şahan Gökbakar , taklitçidir. Bir kalıbı vardır , onu süsler süsler piyasaya sürer.

Ata demirer yine taklitçi ve çok yaratıcı değil.

ŞAfak sezer , oyunculugunu çok iyi buluyorum , mimiklerini çok iyi kullanıyor.Rolün hakkını veriyor.

Tolga Çevik , zeki ve yaratıcı . Cem yılmaz kadar kendine güveni yok ve popüler değil ama gelecek vaad ediyor.

0|1
    0|0
  • tek eğlence FENEVBAHÇE :D

0|1
    0|0
  • Tolga Çevik komedi dükkanı sonrasında Ata demirer sonra cem yılmaz

0|1
    0|0
  • TOLGA ÇEVİK

0|1
    0|0
    • tolgayı cok beğeniyorum

• bide şöyle düşünün sen işletme okudun master felan yaptın ama sonucunda bir restoranta garson olarak girdin.Sonra bir adam geliyo inşaat mühendisi senin olman gereken genel müdür kademesine oturuyo.Ayrıca türkiyede küfür etmeden insanları kendi espirileriyle Kemal Sunal'dan sonra güldüren tek adam

• kemal sunal küfür ediyordu bir fabrika konferans icin eleman yollayacak ilkokul mezunu ustasını yolladı bu adam katıldığı konferansda mühendislere karşı bir ilkokul mezunu olarak bilgilerini paylaştı ve orda oturan muhendislerin bildiğinin kat ve kat fazlasını biliyor ve her sene o gönderiliyor

• cem ve şahan iyiler bence gerisi boş

0|1
    0|0
  • Cem yılmaz tabi ki, diğerleriyle karşılaştırmayın bile, o ince espriler zeka pırıltısını gösteriyor, hepsini bir kefeye koy cem yılmazı diğer kefeye cem yılmaz ağır basar.

0|0
    0|0
  • Ata ve Cem

Gerisini bis vercen

0|0
    0|0
Yükleniyor...