Kapat

Gürültü yapan komşum hakkında ne yapabilirim?

ailece dağdan gelmiş insanlar dicem ama inanın dağ köyünde yaşayanlara çok ayıp olur.. 4 sene boyunca evimizde yoktuk okulum dolayısyla ailece başka şehirdeydik.. bunlar rahata okadar alışmışlar ki bağıra bağıra şarkı söylemeler (gecenin kaçı olursa olsun) kapılarını daannn diye kapatmalar apartman malına zarar vermeler hepsi bu ailede mevcut.. diğer komşucuklar aman aramız bozulmasın diye susuyolar herzamnki gibi ama ben güzel bir ders vermek istiyorum.. gerekirse hapse attırmak.. lütfen yardımcı olun bıktım artık.. ders çalışmayı geçtim odamda yaşayamıyorum bile.. bide biz kendi cebimizden para verdik ses yalıtımı yaptık hiç fayda etmedi.. lütfen allah aşkına fikirlerinizi söyleyin

Güncellemeler:
konuşmayı denedik babam babasına söylemiş benim oğlum en iyisini bilir demiş.. ben artık dayanamayıp pc diye bağırdım bir gece annemden tokat yedim.. zaten ne zaman arkamda durdular ki..

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hapis ve para cezası gibi yaptırımlar mevcut.

link

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• bunlar bekar evi sanırım :) bekara ev verirsen bu olur. git ev sahibiyle konuş olmazsa polise söyle şöyle milleti rahatsız ediyorlar de. rahatsız oluyorum şikayetçiyim de. sonra onlar yine aynılarını yaparken (mesela şarkı söylerken falan) polis çağır. de ki bunlar böyle bir şey yapıyorlar gecenin kaçı. birde böyle kazmalar apartmanda ya da mahallede böyle yapınca erkek gibi ya da çekici göründüklerini hatta kızların buna bayıldığını sanıyorlar zavallılar. ama eğer polise gidersen ev sahibi onları çıkarmak zorunda kalır. ev sahibi onlarsa da artık dava açarsın huzura kavuşursun.

1|0
    0|0
  • o nasıl bir aile öyle ? rahatsız oluyorsan onlarda harekete geçecekler. gidin savcılığa şikayet dilekçesi yazın. O nasıl işmiş benim oğlum en iyisini bilir. Ahh şunu bizim mahallede yapacaklar. bizim mahallede geceleri ses çıkaranı çekip vuruyorlar. Alt taraf zaten sırf gazino, pavyon,genelev ne ararsan var. onun için sarhoşu da bol sopası da bol. geceleri ben eve dönerken metal sustalı copum var benim 2 tane onlarla geziyorum. kendime güvenemiyorum. zaten bir şey olur diye millet arada bir pencereden bakıyor. sokaktan bir ses ya da konuşma bağırma sesleri gelince herkes balkona koşuyor. Sizin mahalleye de öyle örgütlenme lazım :) bizim kızlara bile kendilerini savunmaları için şok cihazı veriyorlar. bence öyle bir uygulama her mahallede yapılmalı. Sizin mahalleye gelince siz eğer onların evine öyle kaba kuvvetle sopayla tabancayla giderseniz siz ceza alırsınız. Onlar öyle bir şey yapınca direk ara polisi şikayetçiyim kardeşim de. Şarkı varsa büyük ihtimalle içki de vardır. öyle ev sizin apartmana XL gelir. onun için siz onlardan en kısa zamanda kurtulmaya bakın. Allah korusun karşı evde diyorsun eve girecekken seni zorla kendi evlerine atsalar napabileceksin. kız başına... dikkat et... böyle sarhoşları mahallenizde barındırmayın. İçerde ne bok yedikleri belirsiz. maddemi çekiyorlar napıyorlar kim bilir. Kız başınasın dikkat et. ailenle de konuş böyle böyle de ne bok yedikleri belirsiz bu heriflerin. zaten babasıda böyle konuştuğuna göre sağlam birisi olamaz.

0|0
    0|0
  • ne diye kendin uğraşacaksın ki. ara polisi gelsin şikayet et. yani kendi evi diye başkalarını rahatsız etmeye hakkı yok. hukuken apartman da yaşama kuralları var.

1|0
    0|0
  • Merhaba mübarek

Sabret.. Sadece sabır ile dua et.

Onlar için dua etmeliyiz güzel kardeşim

Onlar da Rabbül Azim'în kulları

Kimsenin kötü olmasını eziyet çekmesini arzu etmeyiz.

Lütfen.. Biraz sabret ve onlar için dua et.

Bak herşey güzel olacak

İşte budur ya budur.

Buldum.. Çare budur.

Tıp bile bulamadı buna çareyi.

Yaşasın

Yuppy

1|0
    0|0
  • Valla benim yan komşu inşaatçı. Adam her pazar matkapla duvara tecavüz ediyordu. Uyardım bak bir pazarım var. Dinlenicem sabahın köründe şu makinayı açma. Hatta hafta içi napıyosan yap dedim. Kar etmedi. En son geçen pazar yine delmeye başlayınca kapıyı çaldım. Matkabı elinden alıp kovalamaya başladım. Sonuç karakol vs. falan sonrası artık matkap ben evdeyken çalışmıyor. =)

1|0
    0|0
  • önce git konuş rahatsız olduğunuzu söyleyin. olmazsa dikkatle incele onları. mutlaka rahatsız oldukları bişeyler vardır. buluncada sürekli onu yap

1|0
    0|0
  • Bilmem. şlıuhgbnöç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• polise haber ver.

0|0
    0|0
  • öldürmezdim.

0|0
    0|0
  • küçük sürprizler yap

0|0
    0|0
  • şimdi sen gizlisin ama adamın adını alenen yazıyorsun ayıp değil mi ?

0|0
    0|0
    • umrumda değil.. terbiyezsiz olan o.. benim hatırısayılır bir çevrem olmasa bende adımı verirdim.. allahtan başka kimseden korkum yok..

Yükleniyor...