Tiyatrolara ne sıklıklar gidersiniz?

Veya okulunuzda bir tiyatro oyununda yer aldınızmı /

0|0
16|6

En İyi Kız Görüşü

• Tiyatro Kursu Aliyorum Ücretzsiz Hatta Bugun Sahneye Ciktik Bugun Sehitler Günü oldugundan dolayi Vatan Sagolsun´u Oynadik..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Önceden her haftasonu giderdim,şimdi nerrrdeee...Birkaç yıldır gitmiyorum...En son Kerem Alışık,İpek Tuzcuoğlu ve Menderes Samancılar'ın rol aldığı ''Selvi Boylum Al Yazmalım''tiyatrosuna gitmiştim,harika bir oyun sergilediler...Kocaeli Devlet Tiyatrosu'na ve onun değerli sanatçılarına hayranım,özellikle de Ragıp Savaş,Engin Benli,Serhat Tutumluer,Tardu Flordun...

0|1
    0|0
  • hayatımda hiç tiyatroya gitmedim ama bir ''komedi dükkanı'' hayranıyım flaş belleğimde yüzlerce var. hergece izlemeden yatmam.bütün günümün stresini alır.gülmekten gözlerimden yaş gelir,oderece komik bulurum.en son dün gece izlediğim'' vikingler'' süper komikti gülmekten karnıma ağrı girdi.tolga çevik muhteşem bir tiyatrocu.ufak tefek ama zekası zehir gibi.

0|1
    0|0
    • bir an boyumu kısaltıp saçlarımı döküp tolga çeviği sık sık izleyip onun gibi düşünüp kısacası o olmak istedim.Ama olamam banada hayran olurmuydun onun gibi olsam

• ama o çoook şeker,çok tatlı bişiy.son izlediğim şovunda kısa etek giymişti bacakları çok komik basıyor,ayağındada rugan kundura zıpır bişey.

• şu aralar gitmiyorum...geçen seneye kadar her cuma giderdik ailece.

2 sene devlet tiyatrosunda oynadım.

0|1
    0|0
  • hocayla kavga etmiştim oyuna çıkarmadı beni pislik.

0|1
    0|0
  • Bu aralar herşeyi boşladım.

0|0
    0|0
  • uzum zamandır gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Çok sık olmasada iki ayda bir falan gitmeye çalışıyorum en azından.Lisedeyken 2 sene boyunca rol almıştım çok güzel bir duygu alkışlanmak.

0|0
    0|0
  • En son ilkokulda gittim, oyunculukta yeteneğim yok.

0|0
    0|0
  • Tiyatro sevmiyorum temam mı? :(

0|0
    0|0
  • uzun zamanlar oldu gideli

0|0
    0|0
  • belirli aralıklarla giderim

0|0
    0|0
  • geçen hafta gittim..uzun yıllardır gitmiyordum iyi oldu :)

0|0
    0|0
  • çok aralıklı

0|0
    0|0
  • hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • en son orta okulda piyeslere gitmiştim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tiyatroyu izlemek belki keyiflidir ama ben internetten izliyorum ve nejat uygur'un tiyatrolarını nadir de olsa izlerim.Tiyatroyla aram bu şekilde.Boş bir zamanım olsa öylesine gitme ihtimalim de var ama boş zamanımla kaliteli bir tiyatroyu denk getiremiyorum maalesef.

0|1
    0|0
  • ortalık olmuş tiyatro , bi de bilete para mı vereceğiz .p

0|2
    0|0
  • Fırsatım olsa herzaman giderim sinemadan bile daha çok seviyorum.Ama iş güç.

0|0
    0|0
  • 5 yılda bir gidiyorum.

0|0
    0|0
  • genellıkle ayda bır gıderım en sevdıgım faalıyetlerden bırıdır...

oyununda yer almak ıstedım ama bır turlu olmadıı...ne olmadı...kısmet olmadı

0|0
    0|0
  • Ayda yılda bir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...