Çanakkaleye gideniniz var mı

Çanakkaleye gideniniz var mı nasıl bir yer ? Özellikle karşı yaka tarafları

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Gectigimiz ramazan bayraminda gittim, bir gun kaldim. Apartin odasindaki haliyi terasa cikarip yildizlarin altinda uyumak isteyip ezana kadar dunya savasini dusunmek beni uyutmayan sehir Canakkale... O gece yatarken tepemde aa gece gece beyaz kus gecti diyip sasirirken, suru gecince martilar oldugunu anladigim sehir. Sahil boyimca saga donus yasak oldugu icin park yeri bulana kadar uzayip giden yollari sayesinde tesadufen harika manzarali karsi yakayi goren bir yerde kahvalti yaptigim, aynali carsisindan bir dolu hatira aldigim sehir. Canakkale insanlariyla duzgun bir yer diyebilirim. Bayram yogunlu yuzunden karsi tarafa gecemedim ne yazik ki, sehitligi gormeyi cok istemistim ama gezecek kadar vaktimiz yoktu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bn çanakkaleliyim. emekli memleketi küçük sakin yer.ne için geliceksin

0|0
    0|0
    • meslek için tercihimi ege ye yapmak istiyorum

• yani çankkale küçktür emekli şehri gezicem tozucam diyosan öyle yerler pek yok.içki satmayan yerde yoktur.çok içerler çingenesi boldur.çok rüzgarlıdır. fiyat bakımından ucuzdur.zaten halkı tarımla uğraşır pazarda hep taze olur yiyecekler

• Gittim ama ölü havası içimi açmıyor.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çanakkalede yaşıyorum. gayet güzel fıstık gibi yer.

0|0
    0|0
  • ben çanakkalede okuyorum merkezi küçük bir yer. gelibolu tarafları çok güzel. şehitleri çok güzel yapmışlar

0|0
    0|0
  • Karşı yaka tarafları derken Lapseki-Gelibolu kısmından mı bahsediyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...