Sevgilisi olan erkeğin baskasına bakması adamlıkmı?

Erkekler neden sevgilisi oldugu halde gider instagramda acık acık resim atan bütün ..ları takip eder? Arkadaslar dalga gectiginiz yorumlarınızı kendinize saklayın .lütfen!

Güncellemeler:
Baktığı kişilerin icinde yakın çevremizde bulunan kavgalar ettigim kızın arkadasını eklemiş neden ekledin diyince ne olacak bunda ne var bbm de gördüm merak ettim dedi

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilisi ya da eşi olan kızın başkasına bakması ne oluyor peki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gözü Başkalarında Veya Ayran Gönüllü Olabilir.

0|0
    0|0
  • ... derken or..pu lar demek istedin heralde..eğer böyle bişey varsa sorun kızdadır erkekte değil..

0|0
    0|0
  • ne yazıkki öyle bir erkek olarak utanç verici diyorum ama yine ne yazıkki kızlarda aynısını yapıyor

insan elindeki mücevheratın kıymetini bilmeli

0|0
    0|0
  • onu ona sormak lazım

0|0
    0|0
  • Guzele bakmak sevaptir derler ya ondan heralde ha birde o resimleri cekmek icin bir suru emek harciyorlar ve yukluyorlar bizde emege saygi gosteriyor begeniyoruz

0|0
    1|0
  • Çarpık sosyal ilişkilere sahip olduğu için.Kız arkadaşını değişmez cinsellik objesi olarak gören tipler eğilimlerini yabancı bayanlara kaydırabilir.

0|0
    0|0
  • halen devam ediyor mu ilişkiniz merak ettim?...

0|0
    0|0
  • Ne niyetle amaçla bakıyor

0|0
    0|0
  • baktığına bağlı :D

Lima ya bakana da laf edecek değilsiniz her halde?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bu hareketi bir erkeğe yakıştıramıyorum malesef. ne olursa olsun sevgilin varsa gözün başkasına bakmayacak arkadaş. gözü dışarıda olanlar böyle yapar bence başka bir açıklaması olamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...